2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسره منم کم کاری داره ولی چون2سالونیمست نمیتونه بگه علائمشواومدم اینجاتابدونم

منم ۱۸ سالمه دارم من بیشتر تپش قلب دارم دستام میلرزه چشمام سیاهی میره و ضعف میکنم و حافظم ضعیف شده

2738
باشه عزیزم مررررسی که کمک میکنی 

قربونت،عزیزم حالت نرمال TSH بین ۰/۳۹تا۶/۱۹  هست که تو از این بیشتر شده ازمایشت و هرچی این عدد بیشتر باشه یعنی کم کاری و اگه کم باشه عدد ازمایشت ینی پرکاری،این ازمایشی که من دیدم کم کاری خفیف داری

علائمشم اینه که زود چاق میشی،عصبی هستی،بی حوصله

قربونت،عزیزم حالت نرمال TSH بین ۰/۳۹تا۶/۱۹  هست که تو از این بیشتر شده ازمایشت و هرچی این عدد ب ...

من 3 سال پیش ازمایش خون دادم تی اس اچ3.18 بود واسم ولی تی 4 باید تا 12و نیم باشه از من 11 و نیم بود

میشه علائمشوبگی

اره عزیزم،دکتر به من گفت اگه دستات یخه و فشارت پایینه اکثر اوقات،سرگیجه داری و چشمات سیاهی میره،بی حوصله ای،عصبی هستی،و اگه زود چاق میشی یعنی کم کاری داری،آزمایشمو که نشون دادم گفت کم کاری ،من بهش گفتم اما من که لاغرم و چن وقته الکی وزن کم میکنم،گفت درسته که چاق شدن از علائمشه اما خب افرادی هم هستن که این یه مورد استثنا باشه واسشون مثل شما

2706