2737
2734
عنوان

سوال راجب کمپ ترک اعتیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 17746 بازدید | 57 پست
شوهر من۱۲۴روزه کمپه،پدرش نمیارتش بیرون،بنظرتون من چطور باید ترخیصش کنم؟؟

معرفش پدرشه در أصل اون بايد بره بياره 

ولي شما ميتوني بري بهزيستي شهرتون و از اونجا أقدام كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معرفش پدرشه در أصل اون بايد بره بياره  ولي شما ميتوني بري بهزيستي شهرتون و از اونجا أقدام كنيد

درسته منم دوسه ساعت دیگه میرم،دعا کنین بتونم بیارمش اگه ب پدرش باشه،شوهرم باید تااخر عمرش اونجا بمونه

2731
تو دایه دلسوز تر از مادر نشو،بزار ترکش بدن درست و حسابی بعد سالم میارن میدن به شما

اول اینکه من همسرشم دایه دلسوز تر از مادر نیستم،دوم اینکه وقتی بلد نیستی نظرتو درست و بااحترام بدی مجبور نیستی بیای نظر بدی و با زبونت نیش بزنی

عزیزم دو تا راه داری یا بری پیش پدر و مادرش گریه کنی یا بری شکایت کنی 

ترجیح میدم اگه امروز رفتنم نتیجه نداد شکایت کنم گلم،خیلی ادمای بی شخصیتین اینطور چیزا سرشون نمیشه....

اول اینکه من همسرشم دایه دلسوز تر از مادر نیستم،دوم اینکه وقتی بلد نیستی نظرتو درست و بااحترام بدی م ...

گذاشتنش ک خوب بشه،مرز که نداره بزارنش کمپ آزارش بدن،توام بهتره کمکشون کنی نه که خودتو فرشته نجات جا بزنی

2740
گذاشتنش ک خوب بشه،مرز که نداره بزارنش کمپ آزارش بدن،توام بهتره کمکشون کنی نه که خودتو فرشته نجات جا ...

وقتی یه ادم خانم باز و کثیف باشی و دنبال راحتی خودت باشی و بخاطر زنای غریبه دنبال این باشی که بچه هاتو از سرت وا کنی این اسمش دلسوزیه؟؟؟؟همه ی ابعاد زندگیمو توضیح ندادم که شما بدونی طرف مقابلمم چطور ادمیه....فرشته ی نجات نیستم اما زندگیم برام مهمه و نمیخوام زیر بار حرف زور اونابرم نه خودم نه همسرم چون اون شخصی که اسم خودشو گذاشته پدر اگه بجای لاس زدن با زنای متاهل حواسش به بچه هاش میبود شرایط الان اینطوری نمیشد

گذاشتنش ک خوب بشه،مرز که نداره بزارنش کمپ آزارش بدن،توام بهتره کمکشون کنی نه که خودتو فرشته نجات جا ...

شما قاضی که نیستی که بدون دونستن اصل ماجرا، قضاوت میکنی و انقد ازادانه با حرفای سنگینت دل میشکنی....

اره ولی خب تو همون کمپ خصوصی بودن کسایی که  ا همسرم هم دوره بودن و طی۲,۳ماه ترخیص شدن،اینا همش ...

ببین موادی مثل شیشه یک سال هم کمپ بمونی لغزش میکنی بزار کارشونو بکنن حتما تجربه نداری که میگی از دشمنی با تو بوده ...مواد به سختی از مغز بیرون میره بزار یه سال بمونه ولش کن 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
شما قاضی که نیستی که بدون دونستن اصل ماجرا، قضاوت میکنی و انقد ازادانه با حرفای سنگینت دل میشکنی....

ببخشید عزیزم،فقط خودمم ادم معتاد دور و برم بود و ترک کرده و این مدت رو تو کمپ بود تا خوب شد،منو ببخش اگه دلتو شکوندم توروخدا

لطفا قبل از اینکه عزیزتون رو کمپ بفرستید برید بهزیستی و راجع به کمپ مورد نظر بپرسید،من اشتباهی که کردم قبلش تحقیق نکردم و وقتی کمپ پیروان همت با مدیریت آقای جاجویی رو انتخاب کردم فریب حرفاشو خوردم که میگفت تحت نظر سپاهه و بعدش رفتم بهزیستی متوجه شدم آدم فریبکاریه و کلی شاکی داره