2737
2734
عنوان

سوال راجب کمپ ترک اعتیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 17745 بازدید | 57 پست
کمپای خصوصی هم پول میلیونی میگیرن هم بیشتر نگه میدارن من تا ۶ماه رو هم شنیدم نگه داشتن بزار حسابی شو ...

اره ولی خب تو همون کمپ خصوصی بودن کسایی که  ا همسرم هم دوره بودن و طی۲,۳ماه ترخیص شدن،اینا همش کار پدرشه چون از اولش با ازدواج پسرش با من راضی نبود هرکااااری میکنه تا منو اذیت کنه و من دممو بزارم رو کولم و برم

بیاد بیرون،مشاوره های پزشکی میبرمش،کلاسای ان ای میره،براش راهنما میگیرم،حمایتش میکنم که لغزش نکنه

یکم صبر داشته باش ایشالله درست میشه تو که چهار ماه صبر کردی بکماه دبگه هم روش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی خب تو همون کمپ خصوصی بودن کسایی که  ا همسرم هم دوره بودن و طی۲,۳ماه ترخیص شدن،اینا همش ...

یه ادم درست حسابی و کله گنده تو فامیلو اشناهاتون پیدا کن اونو بنداز جلو کمکت کنه

به نظرت بهتر نیست اپنجا بمونه تا کامل ترک کنه! تا اخر عمرش که نگه نمیدارن . 

اخه وااااقعا خسته شد هفته قبل گفت اینجا دیگ خودمو میکشم،اذیت میشه،از لحاظ روحی افسردگی داشت الانم اونجا تک و تنها مونده پدرشم چون معرفشه نمیزاره کسی بره ملاقاتش،کاری کرده اونجا بودنش خیلی سخت تر از یه آدم زندانیه،باز یه زندانی رو ماهی یبارم شده میزارن بری ملاقاتش ولی اون چهار ماهه کسیو از نزدیک ندیده،بدتر از همه اینکه پدرش هرهفته زنگ میزنه میگه دوسه روز دیگه میام دنبالت هی بهش قول میده و امیدوارش میکنه که میخواد بیارتش بیرون اما براش کاری نمیکنه....

2731
یه ادم درست حسابی و کله گنده تو فامیلو اشناهاتون پیدا کن اونو بنداز جلو کمکت کنه

اصن حالیشون نمیشه منم از ابرو ریزی بدم میاد....نمیخوام مث اونا بابی شخصیتی جلو برم....

یکم صبر داشته باش ایشالله درست میشه تو که چهار ماه صبر کردی بکماه دبگه هم روش 

چهار ماه با بدبختی و روزشماری و چشم انتظاری گذشت اصلا نمیگذره وقتی چشم انتظار کسی یا چیزی هستی....

2738
وای خدا چه سخت، پدری برادری کسی نداری با پدر شوهرت حرف بزنه. . اونا فامیلی ندارن اااقل یک مالاقات بر ...

پدرم فوت شده،برادر ندارم....نه،فقط مامانمو دارم،اگه بیکس نبودم که این بلاهارو نمیاوردن سرم

بلند شو برو خونشون با خود پدر شوهرت برو ملاقاتش

خداخیرت بده کلا با من قهرن،اصن منو ادم حساب نمیکنن...جواب تلفنامو نمیدن چه برسه ب اینکه بخوان با من بیان که من شوهرمو ببینم،خدا نگذره ازشون

من خودم سر ي دختره و عشق معتاد شدم  هفت سال گذشت و خودم تصميم ب ترك كردم  رفيقم معرفم شد ...

شوهر من۱۲۴روزه کمپه،پدرش نمیارتش بیرون،بنظرتون من چطور باید ترخیصش کنم؟؟

2706