2733
2739
عنوان

اكه كسى اين مدلى ازتون پذيرايى ميكرد بهتون بر نميخورد؟؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 64950 بازدید | 826 پست
دیگه عزیزم چی میخواستی برای صبحانه بذاری  خیلی مفصل بوده که

اخه من مهمون اگ با برنامه ریزیبود برا صبحانه...حتما کره محلی و سر شیر و عسل و خامه و مربا میذاشتم... حتما شکلات صبحانه میگرفتم از قبل... گردو تو خونه نداشتم اون روز... خیلی وسواس دارم ب مهمون ک حتما خوب مذیرایی کنم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
حالا من ميدونم هرجى بقيه دوستام رو هم ببينه ميگه فلانى رو ناهار دعوت كردم!!نميگه چه جورى دعوت كرده ...

اخ گفتی از این ادمای مفت خور متنفرم

ما هم ی اشنایی داشتیم هی میومد مامانمم بخدا سنگ تموم میذاشت

۱هفته اصرار ک شما بیاین

وای وقتی رفتیم سالاد ماکارونی درست کرده بود با نون لواش و اب

یعنی من ماتم برده بود

داداشم هی میگفت پس غذا کی میارن

مردم پررو شدن والا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا من ميدونم هرجى بقيه دوستام رو هم ببينه ميگه فلانى رو ناهار دعوت كردم!!نميگه چه جورى دعوت كرده ...

یه بار عکس بگیر استوری کن از سفره ای که براش چیدی بعد اونم ببینه مال خودش در حد استوری نیس درست میشه البته من خودم مخالف این مدل استوری هام ولی حرصم گرفت ازش چون پولدارم هست همه چیم داشته  هرکس بنابر سلیقش این کارارو میکنه  به دل نگیر 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2728
2738
من بودم همون جا با پا میزدم زیر سفره😐😂 انقدر شکم پرستم😐

😂😂😂😂خدا نکشتت مردم از خنده😂😂😂😂😂

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

منم با صمیمی ترین دوستم رفت و آمد خونه به خونه ندارم

دلیلشم اینه به محض ازدواج بچه دار شد و بچه ش بیش فعاله نمیتونه جایی بره

منم یه بار رفتم خونه شون بیچاره پسرش انقد اذیتش کرد خودم معذب شدم دیگه نرفتم، ولی همچنان باهم صمیمانه در ارتباطیم 

ایشون خسیسن دیگه وقتی داشته و نیاورده . چجوری میتونن اخه من استانداردم واسه مهمونی خیلی بالاست شوهرم ...

الان نمیفهمی چندسال بعد به خودت فحش میدی که کاش اینقدر خودمو زحمت نمیدادم لیاقت نداشتن

منم یه بار خونه دوستم رفتم اینقدررر تعجب کردم از پذیراییش انگار به زووورخودم رفتم صدباراصرار کردبخدا حالا من کاری ندارم چجوری بود اون هزاربارشام ونهار خونه مابود یعنی پذیرایی منو ندیده بود بگم بلد نیست اخه

مردم خودشونو به کوچه علی چپ میزنن به شعورشون توهین میکنن بخداا 

دیگه هیچ وقت نرو وهیچ وقتم نزار بیاد

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼

جالبه منم رفتم مشاور گفت دوست رو خونه نیارید

شوهرتون شما رو با اون مقایسه میکنه و اخلاقش بد میشه یا اینکه مواردی داشتیم که همون دوستی که روش قسم میخوری مخ شوهرتو زده

2706