2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه درد زیاد ک نداره. شاید موقع خواب یا نشتستن و بلند شدن ی کم درد داشته باشی.

من خونریزیم کم بود. مثل موقع پریودی

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2742
اره دردو ک داری نمیتونی صاف راه بری  بخندی ... خونریزی ک خب همه زایمانیا دارن

آره نمیتونم راه برم

یه ذره درد دارم میگم نکنه عفونت کرده باشه😥

اگه طبیعی که اشکالی نداره

دردش هم در حدی نیست که نتونم تحمل کنم

آره نمیتونم راه برم یه ذره درد دارم میگم نکنه عفونت کرده باشه😥 اگه طبیعی که اشکالی نداره دردش هم ...

بهترین درمان واسه دردات همون راه رفتنه هرچی بیشتر راه بری دردات زودتر خوب میشه.البته الان چون هوا گرمه ح است به بهداشت بخیه هات باشه تا عفونت نکنه خدایی نکرده

2740
نه درد زیاد ک نداره. شاید موقع خواب یا نشتستن و بلند شدن ی کم درد داشته باشی. من خونریزیم کم بود. م ...

رنگش چه رنگی باید باشه؟! 

واسه من امروز اندازه یه بند انگشت کوچک تر خیلی کوچیک لخته خون بود 

ولی بقیه اش رنگش صورتی کم رنگ مایل به زرد

رنگش چه رنگی باید باشه؟!  واسه من امروز اندازه یه بند انگشت کوچک تر خیلی کوچیک لخته خون بود&nb ...

مثل خون پریودی

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
بهترین درمان واسه دردات همون راه رفتنه هرچی بیشتر راه بری دردات زودتر خوب میشه.البته الان چون هوا گر ...

شکمم گنده است میفته و بخیه هام😭😭 میدونم راه رفتن بهتره 

ولی راه رفتنی شکمم میفته روش، زیرش یه پد میزارم که عرق نکنه

روزی دوبار هم با شامپو بچه میشورم و سشوار میزنم

وقتی دراز میکشم نه نمیبندم فقط موقع راه رفتن آخه میگن نباید ببندی☹️

نه بابا کی گفته اتفاقا خیلی هم خوبه من ۴بار عمل کردم همیشه می بستم و راه میرفتم روز شیشم دیگه کامل سر پا میشدم.

فقط اولین بار تجربه نداشتم نبستم خیلی ادیت شدم

2706