2737
2734
عنوان

تبادل نظر ، به سبک نی نی سایت

87 بازدید | 14 پست

وای به دادم برسید منو کشت!!

-خانما شوهر از خدا بی خبرم تا تونست منو کتک زد تمام بدنم درد میکنه الان اومدم تو اتاق در رو قفل کردم داره پشت در عربده میکشه

زری : وای خدا مرگم بده اخه چرا؟؟ مگه چه کار کردی ؟

ساشا: بشکن دستش . زنگ بزن پدر مادرت بیان از تو اون طویله جمعت کنن ببرن

-بهم گفت برام چایی بریز . منم بدحال بودم تب و لرز داشتم زیر پتو بودم . گفتم حال ندارم خودت بریز همین!

تینا دینا مینا : ببین عزیزم شوهرت وحشی بازی ور اورده درست، ولی اون مرده کارش اینه . تو زن هستی این تویی که باید رعایت حالش رو بکنی اخه چرا رو اعصابش رفتی دستت میشکست یه چایی بهش میدادی

مامان دونه به دونه : والا من حرصم میگیره زنایی مثل تو رو میبینم ببخشیدا ولی وقتی یه چایی نمیخوای بدی دست شوهرت غلط کردی ازدواج کردی

سیمین دو تا بزن ببین : وای ادم تعجب میکنه نظر بعضی ها رو میخونه از تو کدوم حرمسرا فرار کردید اومدید اینجا؟؟؟

لالایی شوهرم کجایی: مامان دونه به دونه خیلی ببخشید که موقع ازدواج نیومد نظر شما رو بپرسه! واقعا که! عزیزم همین الان به جای نینی سایت اومدن زنگ بزن پلیس تا نزده ناقصت کرده

-وای بچه ها داره در رو میشکونه چه خاکی تو سرم بریزم!

مینا تینا دینا : عزیزم الان که در رو شکست اومد تو به دست و پاش بیفت بگو غلط کردم

ساندویچ سوسیس بندری با سیب زمینی : مینا تینا دینا عزیزم شما با کاربر تینا دینا مینا نسبتی داری؟

دوری و شوری: وای خدا مرگم بده زنگ بزن ۱۱۰ من اینجا از ترس خودمو خیس کردم

تینا دینا مینا : سوسیس بندری جان ما خواهریم

-وای خدا کمک دارم خفه میشم پاش رو گذاشته رو گلوم

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان دونه به دونه : من جواب یه عده زنیکه ابله رو نمیدم که از خدا خوف نمیکنن میخوان زندگی مردم رو از هم بپاشونن.

استارتر جان خودت کردی که لعنت بر خودت باد . همین الان که پاش رو گذاشته رو گلوت سعی کن پاش رو ببوسی این پایی هست که نون سر سفره ت میاره

زری: عزیزم مامان دونه به دونه راست میگه پاش رو ببوس و معذرت خواهی کن . بلاخره اون هم ادمه دلش به رحم میاد

-لبم به پاش نمیرسه دارم میمیرم

مامان دونه به دونه : عزیزم سعیت رو بکن لبهات رو حالت غنچه جمع کن بده جلو . بعد هم که انشالله کتک کاریتون تموم شد دست و پای شوهرت رو ماساژ بده حتما طفلی کل بدنش کوفته شده این همه ضربه زده

دالی موشه: داری خفه میشی اومدی تو نینی سایت راهنمایی میخوای ؟ جلل الخالق

دینا تینا مینا : من دختر خاله ی مینا تینا دینام . دالی موشه جان همه که مثل شما سلیطه نیستن به پلیس زنگ بزنن ابروی شوهرشون رو ببرن .

قوقولی قوقو : صاحب تاپیک به رحمت خدا رفتی؟

.

.

.

و دیگه خبری از صاحب تاپیک نمیشه

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
2731

نویسنده: یکی از کاربرای قدیمی سایت😁💐

فقط اونا که میان نسبت فامیلی میپرسن و بعد باهم احوالپرسی میکنن😄

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2738

فقط جواب آخر تینا مینا دینا 😂

مامان دونه به دونه : من جواب یه عده زنیکه ابله رو نمیدم که از خدا خوف نمیکنن میخوان زندگی مردم رو از ...

تاپیک عکس و اسکرین تگ بشم باتشکر😐🔪❤️امیدوارم تمامی آقایون نی نی سایت که خودشونو بجای خانم جا میزنن حامله بشن!!!
فقط اونجایی که میگه لبم به پاش نمیرسه😂😂😂

😁😁😂

😁😁😂

عزیزم میشه برام یه فال بگیری تروخدا خیلی دلنگرانم الان یهویی چشمم تویه پستی خوردبه امضات😢

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
عزیزم میشه برام یه فال بگیری تروخدا خیلی دلنگرانم الان یهویی چشمم تویه پستی خوردبه امضات😢

عزیزم بزار شب الان اون کتاب همراهم نیست گلم💓

عزیزم بزار شب الان اون کتاب همراهم نیست گلم💓

باش عزیزم میسی یه دنیااااااممنونتم ❤️

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2706