2733
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6878792/اونـایــی-کـــ-حاجتشون-براورده-نمـیشه

پیشنهاد میکنم این تاپیکو بخونید 

لطفا دعا کنید سلامتیم رو بدست بیارم وبا خانوادم سالم و خوشبخت کنار هم زندگی کنیم 🙏🤲   به شانس بگویید که ما هنوز هم زنده ایم یک بار هم در خانه ی ما را بزند   تاپیک های مذهبی ختم دعا تگم کنید خوشحال میشم     گاهی صد دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود       🌺 ماه را گم نکنی بین چراغانی ها🌺اللهم عجل لولیک الفرج              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی انرژی های منفی اطرافتون زیاد باشه حاجت روایی دیرتر اتفاق میوفته شما اول محیط اطرافت رو پاکسازی کن 

روح و روانت رو پاکسازی کن بعد حاجتت رک بطلب

اولین قدم حذف افراد حسود و منفی باف از زندگی 

دومین قدم ترک غیب گناه و قضاوت 

دوری از افراد مشروب خوار حتی اگه شما هم نخوری کلا جایی که مشروب باشه تا هفت تا خونه برکت میره 

اسپری کردن گلاب و سرکه سیب و نمک توی خونه  یه روز درمیون 

هروز اسفند و کندر و زاج سفید تو خونتون دود بدین شیاطین و انرژی های منفی رو از منزل دور میکنه 

2728

اسم ۴۰ نفر از اطرافیان رو بنویس و هروز  واسه گشایش یه نفرشون ۱۰۰ تا صلوات بفرست 

مدام بابت همه چیز خدارو شاکر باش مدام از قانون های شکر گزاری استفاده کن 

هرچی بیشتر برای دیگرون طلب خیر کنی بیشتر جواب میده بهت 

دعابی که به درگاه خداوند میکنین سه حالت داره

یا استجابت میشه 

یا مانع قضا و قدر الهی میشه و جلوی بلاهارو میگیره بدون اینکه طرف بفهمه 

یا ذخیره میشه برای حاجت های اخروی  و توی عالم برزخ به داد طرف میرسه 

پس نگین هی هرچی چرا دعا میکنیم پس چرا احابت نمیشه 

درکناردعابایدبرای رسیدن ب اون خواسته تلاش کردومابقی وسپردب ندادی که فکرو خیال حاجت وارونه اینکه روزهای چله روشمردکه هی استرس داشت

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

سوره الرحمن آیه ۳۳ رو ۷۰ بار روی آب بخون فوت کن بخورین ازش باهاش غسل کن ولی آبش تو چاه نره  چهار گوشه خونتون بپاش  کلی راهو باز میکنه 

روزی ۷ بار خوندن سوره مزمل هم خیلی عالیه 

خوندن ۷ بار سوره تکویر توی منزل هم اگه توش دعا و جادو باشه رو مشخص میکنه و اثرات منفیش رو از بین میبره 

سوره اعراف آیه ۵۳  تا ۵۷   برای دفع انرژی های منفی و باطل السحر عالیه 

۳۰ بار هم سوره قدر روی آب  و اسپری بشه تو کل خونه 

2738
سوره الرحمن آیه ۳۳ رو ۷۰ بار روی آب بخون فوت کن بخورین ازش باهاش غسل کن ولی آبش تو چاه نره  چها ...

آیات سوره اعراف روبخونیم ؟

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

صدقه بده برای سلامتی و ظهور امام زمان 

هر کی برا امام زمان دعا کنه امام زمان هم دعاش میکنه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
 بله آیات ۵۳ تا ۵۷ سوره اعراف  بخونین  اصلا ابجد انرژی های مثبت عدد ۷  هفت با ...

ممنون عزیزم جواب دادین 

بله آیات ۵۳ تا ۵۷ سوره اعراف  بخونین  اصلا ابجد انرژی های مثبت عدد ۷  هفت با ...

چن باربخونیم

2706