2737
2734
عنوان

فیلم بازا بیایییین🤩🤩❤❤

150 بازدید | 22 پست

سلام لطفا چندتا فیلم سینمایی باحال معرفی کنید 

💚💙💚مرسیییی

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

ایرانی یا خارجی؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فیلم عاشقانه خارجی بگید

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
سلاممم من اومدمممم😂 چ ژانری؟ ایرانی خارجی؟

خووووش اومدی😀😂

اوووم خارجی  جنگی  یا طنز فرقی نمیکنه فقط قشنگ باشه ارزش دیدن داشته باشه

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
مکان ساکت تریلرشو ببین اگه خوشت نیومد بگو من سوسک میشم

ژانرش چیه؟

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
2738

مالنا

بعداز برخورد ما 

من پیش از تو 

غرور و تعصب 

گستبی بزرگ 

و اینکه برنامه کودک روح هم خیلی خوبه  

همه این فیلما خارجین 

سرشکِ گوشه گیران را چو دریابند، دُر یابند🩷🌸
مکان ساکت تریلرشو ببین اگه خوشت نیومد بگو من سوسک میشم

مرسی🤩💙

عه خدا نکنه😂

مالنا بعداز برخورد ما  من پیش از تو  غرور و تعصب  گستبی بزرگ  و اینکه برنام ...

مرسی💙💙💙

2706