2737
2734
عنوان

التماس دعاااااادارم ازتون توراخدا

124 بازدید | 21 پست

خیلی مشکل روحی وجسمی خانوادگی و.....دارم کم اوردم...میخوام شکایت وخواهشمو ببرم در خانه امام رضا شرایطم جورنمیشه...توراخدا تورابه این وقت برام صلوات بدین اگر میتونین منم براتون صلوات میدم..شاید راه رفتنم به مشهدباز بشه...التماس دعااااا

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید

براتون ۱۵ صلوات میفرستم   

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تو حرمم دعات میکنم

التماس دعا 🙏

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
2731
الان تو حرمم دعات میکنم

سلام توراخدا...دعام کن بکو مادر امیرعباس انتظار پابوسی داره...بطلب قسمش بده ....ممن‌نم ازت اون ام رضا مرادت بده

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید
سلام توراخدا...دعام کن بکو مادر امیرعباس انتظار پابوسی داره...بطلب قسمش بده ....ممن‌نم ازت اون ام رض ...

روبروی گنبدم.چشم میگم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
الان تو حرمم دعات میکنم

التماس دعا برای اینکه امسال ب هدفم برسم🥺🙏

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

۵ تا صلوات برات میفرستم 

التماس دعا

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
الهی خیر ببینی..منم برات صلوات میدم شادتربشی

ممنون عزیزم💚