2733
2734
عنوان

تجربیات دوستان باردار تعیین جنسیت در زمان اقدام ،تخمک گذاری ، رژیم

| مشاهده متن کامل بحث + 553822 بازدید | 1093 پست
راستش لیلا جون چی بگم منم کلی رژیم و کیت و....نشد دختره الان نمیدونم من مدیکور گرفتم روز شب 16 ترشح و روز 17 کیت گذاشتم هردو پررنگ و شبش اقدام ولی دختره؟ کلی رژیم عرق کاسنی و...... به نظرم همینطوری اقدام کن راستی بچه اولته؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه گفتم میکشه و..... آخه من دوبار سقط داشتم دوسال قبل تو هفته 22 و یه سال قبل هفته 8 اونقد امیدوار بودیم هردووو اوقد امیدوار بودییییییییییییییییم چی بگم والله الان روزی هزار بار خودمو لعنت میکنم که اومدم این سایت لعنتی هرکی یه چیزی گفت که این شد
2731
ببین من این ماه از روز یازدهم کیت گذاشتم یعنی پریروز ودیروز وامروز که روز چهاردهم پریودمه همش یه حاله بوده خط پایین امروز یکم وازحتر ولی نه به پر رنگیه خط بالا.ترشحم ندارم.به نظرت هنوز تخمک گذاریم انجام نشده؟
منو خدا شما همه
والله برامنم چندین بار اینجوری میشد همینجوری میموند که آخرش رفتیم دکتر و عفونت داشتم به هردومون قرص داد خوردیم شبش ترشح صبحش کیت گذاشتم که پررنگ شده بود البته من یه شب درمیون اقدام بودم
2706