2733
2739

نه عزیزم ربطی نداره

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما انجام دادی؟

بله خیلی هم کوتاه و راحته

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2738
پریودم بودین اون زمان؟ایقدمیترسم مرتب فیلماشو از نت میبینم وحشتم بیشترمیشه

نه نبودم ولی ربطی نداره بعدم عزیزم فیلم ها رو نبین عمل ساده ای هس بخودت استرس نده

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
پریودم بودین اون زمان؟ایقدمیترسم مرتب فیلماشو از نت میبینم وحشتم بیشترمیشه

من نبودم ولی دکترم بسیار دکتر خوبی بود و این عمل هیچ کار خاصی نمیخواد که قبلش انجام بدی

راحتتر از عمل لیزیک وجود نداره حتی از برداشتن یک خال راحتتر و بی دردتره

نه نبودم ولی ربطی نداره بعدم عزیزم فیلم ها رو نبین عمل ساده ای هس بخودت استرس نده

ماههاست استرسش رو دارم😥حتی میگم شایددکتر یه لحظه دستش لرزید ودستگاه پرید توچشمم وکور بشم😨😂

پروفایلم عسکه عجقمه ب شما چه  
2706