2737
2734
عنوان

یک کورد محترم لطفا تشریف بیاره

815 بازدید | 28 پست

سلام
من یک متن تقریبا یک صفحه ای به زبان کوردی دارم، لطفا اگر کسی می تونه برای ترجمه اش به فارسی کمک کنه اعلام کنه. براشون درخواست دوستی می فرستم و متن رو توی پیام خصوصی ارسال می کنم.

ممنون.

آقا هستم 🍁 WLF

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁 ممنون. مثلا معنی این رو می دونید؟‌ بیره‌وه‌رییه‌کانی پروسه‌ی چاره‌سه‌ری ده‌رونی

واییی😳😳😳😳

من کورد کرمانشاهم این کوردیش خیلی غلیظه سورانی باید باشه فکر کنم

حسبي الله✨
2731
😁 ممنون. مثلا معنی این رو می دونید؟‌ بیره‌وه‌رییه‌کانی پروسه‌ی چاره‌سه‌ری ده‌رونی

اولش فقط میدونم گفته اون رو نگاه کن😁😅😂

بقیش رو نفهمیدم چون خیلی غلیظه 

اونے ڪ از همهـ ارومـ تره بدونـ از همهـ داغونـ ترح:)   

یادداوری سوال  و چاره درونی 

ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر، آرزوها، خاطره‌ها، هیجان‌ها همگی در حال عبور هستند، واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد!  
2738
اجازه هست درخواست دوستی بدم؟‌ آقا هستم.

ن سوالی داشتید اینجا بپرسید 

ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر، آرزوها، خاطره‌ها، هیجان‌ها همگی در حال عبور هستند، واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد!  
چه رشته هایی برای مهاجرت تحصیلی راحت تره؟؟ من کنکور تجربی میدم

مهاجرت به کجا؟

رشته هایی که مرتبط با نظام سلامت و درمان هستند خواهان زیاد دارند و هم هزینه تحصیل و هم درس خوندن توی اون رشته ها سخت تره.

آقا هستم 🍁 WLF