2737
2739
عنوان

عمل زیبایی واژن

5551 بازدید | 84 پست

سلام بچه ها ۲۰سالمه می‌خوام لابیا پلاستی انجام بدم 

تو تهران دکتر خوب کسیو میشناسید؟

با لیزر باشه 

قیمت حدودی هم بگید 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤦🏻🤦🏻🤦🏻🤦🏻

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728

فقط می‌خوام لابیا هارو از بین ببره😑😑

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀
2740
زایمان داشتی عزیزم

نه تازه عروسی کردم

نکن این جنایتو در حق خودت انجام نده  عوارض بدی داره درد وحشتناکی داره  بخدا بدنت طبیعیه& ...

چرا؟عوارضش چیه؟

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.

مجردی؟؟

لاو یور سلف😡

خودتو دوست داشته باش وقتی تو همین فرم اندامتو دوست داشته باشی همسرایندت هم قطعا همینطوری رفتارمیکنه سنت واسه این عمل خوب نیست و الکیه میگن خطرنداره

2706