2733
2734
عنوان

علت خوابیدن پف کیک درحین پخت?

| مشاهده متن کامل بحث + 4036 بازدید | 112 پست
سلام خوبین.من همیشه موادم همین اندازه میریختم.یه لیوان شیر ۴تخم مرغ.نصف لیوان روغن ویک لیوان فرانسوی ...

بکینگ پودرت خیلی زیاده جانم 1 قاشق کافیه

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود توسترمون برنامه کیک داره میرنم برنامشو خوش ۱۴۰درجس برا۶۰دقیقه.

اهان توستر داری فکر کردم فر داری.

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2728
ممنون. پس یک قاشق میریزم.انشالله که پفش درحین پخت نخوابه

نه چون اردت خوبه بکینگ پودر 2 قاشق خیلی زیاده

نه چون اردت خوبه بکینگ پودر 2 قاشق خیلی زیاده

الان تاپیکاتونو خوندم خیلی اموزش های عالی و اسون گداشتین دستتون درد نکنه.فردا میخوام شیرینی دانمارکی که گذاشتینو درست کنم فکر کنم بتونم.انشالله که مثل شما عالی بشه.

الان تاپیکاتونو خوندم خیلی اموزش های عالی و اسون گداشتین دستتون درد نکنه.فردا میخوام شیرینی دانمارکی ...

فدات گلم. برای دانمارکی تا حدی ارد بریز که به دستت نچسبه 

2740