2737
2734
عنوان

علت خوابیدن پف کیک درحین پخت?

| مشاهده متن کامل بحث + 4032 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانسی دوست بابام میومد ایران به دستش برام فراستادن چندتا وسیله وانیلم سفارشی گفتم بفرستن. هرچه وانی ...

آهان 

فکر کردم وانیل آلمانی بهتره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
وقتی ارد و بکینگ میریزی با لیسک یا همزن دستی و فقط چند ثانیه با همزن واسه باز شدن گوله هاش و کمتر از ...

من همون ثانیه تو توستر میدارم همیشه همینکارو میکردم دقیقا اصولی پیش میرم  ولی نمیدونم مشکل ازچیه

2728

شکر زیادی بکینگ زیادی دمای فر بالا.. و ارد کم باعث میشه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2740

بایدد برای هر یع لیوان یه قاشق چایخوری بکینگ بریزی

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
بایدد برای هر یع لیوان یه قاشق چایخوری بکینگ بریزی

میدونم ربطی نداره چون من همیشه دوقاشق عذاخوری پوینگ پودر میریرم.این پیکینگ پودر هم تست شده هست خواهرم مادرم اینا همه دوقاشق میدیزن

اول ۲۰۰درجه گذاشتم توستر داغ بشه بعد که کیکو گذاشتم دمای توستر ۱۴۰درجه گذاشتم.میتونه علت همین باشه?

اگه وسط پخت اینکار کردی اره مال همینه... ولی ایکه از اول 200 بوده خیلی داغ شده توسرت بخاطر همین یهو پف خوابیده

که درحین پخت پفش بخوابه?

اره

اگه وسط پخت اینکار کردی اره مال همینه... ولی ایکه از اول 200 بوده خیلی داغ شده توسرت بخاطر همین یهو ...

وسط پخت اینکارو نکردم اول درجه فر رو از برنامه پیتزا

به برنامه کیک تعییر دادم بعد کیکو گذاشتم.