2733
2734

من دو هفته قبلتر پیش دوست صمیمیم اکستنشن انجام دادم و هزینش میشد تقریبا ۳۰۰ هزار تومن . هرچقدر اصرار میکردم دوستم هزینشو قبول نمیکرد تا بهم گفت مامانم ضامن بشه براش منم قبول‌ کردم .. بعد یه هفته تموم موها خراب شد و از سرم ریخت .. منم فهمیدم کار دوستم خوب نیس قبلا یه سری پیشش کاشت ناخونم انجام داده بودم راضی نبودم الان دوسه روز قبلتر من یه سالن دیگه ناخون کاشتم و سر این کلی بهم غر زد و امروزم رفتم اکستنشنارو در اوردم و دیدم چقد موهامو خراب کرده ، هزینه ی دراوردنم اندازه ۲ برابر ازم گرفت منم بهش گفتم موهامو خراب کردی اونم بهم گفت نمک نشناس و نمیدونم کلی حرف بد دیگه الان مقصر منم؟ 😐 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتی پیشش ناخوناتو خراب کرده دوباره رفتی؟ بنظرم اصلا نرو وا مگه پولاتو از تو جوب اوردی که هی بری بدی خراب کنه برات😐

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ن تقصیر تو نیست حق داشتی 

من یک مادر فرزند پذیرم...بچه دار شدن شیوه های مختلفی داره که فرزندپذیری یکی از این شیوه‌هاست...من ترجیح دادم به جای اضافه کردن یک انسان به این دنیا، سعی کنم به یک انسان دیگه زندگی بهتری ببخشم...دختر قشنگم هر بار که نگات میکنم خداروشکر میکنم که کنارمونی که تنها نیستی که خدا لیاقت مادری کردن برای تو رو به من داد، دخترم تو نور زندگی مایی، تو مایه برکت و عشق تو زندگیمونی، اینو بدون تا وقتی نفس میکشم بزرگ‌ترین تلاشم خوشبختی توست

نمیدونم ولی اکستنشن مو بالای ۱۰ تومنه موی طبیعی خیلی گرونه

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2706