2733
2734
عنوان

بچه ها هرجا میرم خیلی پسرم و نگاه میکنن گاهی هم میان نزدیکش+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 148204 بازدید | 878 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مطمئنی اختلال داره؟؟ پیش دکتررفتی؟ تشخیص دادن؟ یاهمینجوری خودتون توخونه تشخیص دادید؟؟

نه از روی نت خوندم دیدم دقیقا مثل پسر منه عدم تمرکز و توجه داره جدیدا هم موقع یادگیری خیلی لجبازتر میشه و گوشاشو میگیره میگه نمیخوام درس بخونم دوس ندارم یاد بگیرم

دلم کباب شد براش  دورت بگردم از همین فردا با پدرش صحبت کن با همدیگه همکاری کنید با بازی اعداد ...

به خدا خودم میدونم باباش هم میدونه هر دومون واسش می میریم بس دوسش داریم عصبانیتمون و متاسفانه کتک هم از همین دوس داشتنه چون موقع یادگیری از عمد لجبازی میکنه خودمم ناراحتم اون روز آنقدر عذاب وجدان داشتم به این فکر کردم اصلا بچه ام نزارم مدرسه تا وقتی نخواد درس نخونه اصلا بمونه پیشم والا بیشتر این که نیست  حالا انگار منو باباش خوندیم چی شدیم 

تورو خدا بگو من نيسي😂💔

عهههه شماهم؟؟

بعضیوقتا خیلی بده

آدم نامرتبه یا هرچی 

من حتا مسافرت خارجی هم رفته بودم اونجام اینجوری بود بعد دوستام گفتن وااا ما فک میکردیم فقط ایران اینجوریه ولی ...

بعد یه جوری نگا میکنن ک انگار مثلا من از یه کشور دیگه یا کره دیگه اومدم 

حتا وقتی با داداشم هستیم چندبار شد ک آقایون نگا میکردن دادام اوایل ناراحت نیشد الان اونم براش طبیعی سده ولی بیشتر خانوما با تعجب نگا میکنن

درصورتیکه من واقعا معمولیه همه چیم

اونقدا زشت نیستم اونقدا خوشگل نیستم حجاب و لباسامم ک معمولیه همیشه 

ملت بی ظرفیت تشریف دارند این دیگه پست گذاشتن داره ؟؟!!!!حالا کسی خوشش اومده لبخند زده و دست تکون داده نخورده که بچه ات را اینقدر بی ظرفیت بازی در نیارید همه بچه دارند اون کسانیکه لبخند زدند و دست تکون دادند روابط اجتماعی بالایی دارند دلیل نمیشه که بچه شما یک موجود استثنایی و تکی هست که اومدی اینجا تایپیک زدی به خاطرش. خدایا شفای عاجل 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

فقط خدا ❤️❤️❤️
2706