2733
2739
عنوان

بچه ها هرجا میرم خیلی پسرم و نگاه میکنن گاهی هم میان نزدیکش+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 148176 بازدید | 878 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلخور شدی ازم؟  ببخشید

نه مهم نیست

تا حدی حرفت درسته

خانواده های ایرانی اکثرا تو فکرن دختره تا ۲۵ شوهر کنه

ولی اینکه از کسی بشنوم به خانوادم بگه عقب مونده برام سخته.

این صفحه متعلق به من 
نه مهم نیست تا حدی حرفت درسته خانواده های ایرانی اکثرا تو فکرن دختره تا ۲۵ شوهر کنه ولی اینکه از ...

بله شما درست میگین من بد حرف زدم

ولی در کل خوشبخت شدن مهم تر اینه که زودتر ازدواج کنی تموم شه بره

عجله کردن برا چیز به این مهمی کار اشتباهیه 

مخصوصا وقتی درس هم در کارش بخونی وقت درست و حسابی نمیتونی بزاری برای فک کردن به ازدواج و آماده شدن براش

2731
بله شما درست میگین من بد حرف زدم ولی در کل خوشبخت شدن مهم تر اینه که زودتر ازدواج کنی تموم شه بره ...

اره ولی مقصر اطرافیانم هستن هی حرف میزنن زخم زبون میزنن و ‌‌‌‌...ادم بیشتر کلافع میشه

این صفحه متعلق به من 
اره ولی مقصر اطرافیانم هستن هی حرف میزنن زخم زبون میزنن و ‌‌‌‌...ادم بیشتر کلافع میشه

اصن توجه نکن بهشون

مگه چی میگن؟ 

من که هر وقت هر کس چیزی گفته یه جوری جوابشو دادم که دیگ جرئت فضولی کردن به خودشو نده

سر کنکور همه میگفتن این رشته برا دختر خوب نیست

یا مثلا اون رشته بزن اون شهر بزن

منم گفتم اگر کسی شهری یا رشته ای مدنظرش هست میتونه کنکور بده و اونو برا خودش انتخاب کنه

از اون روز به بعد جزئت نمیکنن فضولی کنن درباره ی زندگیم

واقعا اگه توی روشون وایستی هی ادامه پیدا میکنه

امروز میگن کی ازدواج میکنی فردا میگن چرا بچه نمیاری بعدش میگن چرا بازنشسته نمیشی بعد میگن چرا نمیمیری😐

2740
دانشجوی فوقم اره خواهر بززگم پزشکه داره میخونه برا امتحان تخصصش خانوادم زیاد فشار میارن ولی نمیتون ...

دوستم رل نداری.؟

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت