2733
2734
عنوان

کسی هس ک تو ازمایشگاه کار کنه؟

154 بازدید | 7 پست

میشه لطفا بگید چ رشته ای خوندید دانشگاهی ؟ و اینک در امدش چ طوریاس؟تایم کارش چ قده؟

ممنون میشم راهنماییم کنید براتون صلوات میفرستم 🥺💙

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙

عزیزم من علوم آزمایشگاهی خوندم اما هنوز سر کار نرفتم.یکی از دوستام که توی آزمایشگاه بیمارستان دولتی کار میکنه چند وقت پیش گفت ۷ تومن‌میگیره

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دوستام میخونن معمولا رشته های علوم آزمایشگاهی ژنتیک میکروبیولوژی هستن ساعات کاری شیفتیه یک شفیت تقریبا ۶ساعته در آمد بین ۸تا ۱۶

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2731

مرسی بچه ها 😘❤

من خودم دانشجو ترم ۵ سلول مولکول هستم 

دلم میخواد ب عنوان کار اموز برم ازمایشگاه 

نمیدونم شرایطش اوکی هس یا ن؟

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
مرسی بچه ها 😘❤ من خودم دانشجو ترم ۵ سلول مولکول هستم  دلم میخواد ب عنوان کار اموز برم ازمایش ...

خوبه اگه جایی بتونی بری.برو موفق باشی عزیزم😘😘😘

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
خوبه اگه جایی بتونی بری.برو موفق باشی عزیزم😘😘😘

مرسی عزیزم 

علوم آزمایشگاهی اصل رشتشه .اما رشته های غیر مرتبطم وارد شدن.بسته به مدرک و اینکه عضو هیئت علمی هستی نیستی دولتی کار میکنی یا خصوصی حرفه ای هستی یا اماتور سوپر وایزری  یا مسئول فنی یا مسئول بخش ، کدوم بخش آزمایشگاه دقیقا کار میکنی و...فرق میکنه

2738