2737
2734
عنوان

سلام عزیزان کسی حس ششمی هست بیاد

64 بازدید | 12 پست

خواهش میکنم براتون صلوات میفرستم طوروخدا

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 
من فکر کنم حس ششم خوبه

سلام دوست عزیزم میشه بگید کی عقد میکنم و عروس میشم و کی برام خواستگار میاد اسمم فاطمه هست ممنونم منم براتون صلوات فرستادم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینطوری که نمیشه 😄😁

خوب چطوری

سلام دوست عزیزم میشه بگید کی عقد میکنم و عروس میشم و کی برام خواستگار میاد اسمم فاطمه هست ممنونم منم ...

دقیقا بگو چند سالته و آیا الان نامزد هستی یا خداستگار داری و اینکه بهت قول ازدواج داده یا نه

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲🌺
دقیقا بگو چند سالته و آیا الان نامزد هستی یا خداستگار داری و اینکه بهت قول ازدواج داده یا نه

سلام عزیزم 19سالمه نه هنوز مجردم خواستگار دارم اما نمیشه کی عقد میکنم

2738
بنظرم یا فال بگیر یا سرکتاب با حس ششم نمیشه

شما حس ششمی یا نه چرا نمیتونیبگی 

شما حس ششمی یا نه چرا نمیتونیبگی 

عزیزم وقتی هنوز نامزد نکردی و خبری نیست چطور میشه با حس ششم گفت

حس ششم برای زمانیه که یه اتفاقی افتاده میخوای بفهمی بعدش چی میشه

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲🌺

وای خدای من  این حس ششم چیه؟ مگه اینا استغفراله خداهستن؟ اگه دلت میخواد بدونی کتاب قران بازکن نیت کن بخون بامعنیش خدا بهت راه وچاه رونشون میده.تو اینجا میخوای بهت بگن ایندت چی میشه؟!چرا خودت گول میزنی؟