2733
2734

میخام کارش قشنگ باشه 

و ب هنر جو قشنگ یاد بده 

میخام آرایش رو یادم بده 

و رنگ مو رو 

کجا برم ک خیلی خوب یاد بده ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر اصفهان هستی واقعا بنظرم بی اغراق جایی رو میشناسم 

اگر خواستی گلی، چون نمی‌خوام تبلیغ کنم داخل پیوی بهتون میگم 

ولی برای آموزش حضوری بنظرم باید بیایی اگر راه دوره و سخته که خب فک نکنم بشه

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
اگر اصفهان هستی واقعا بنظرم بی اغراق جایی رو میشناسم  اگر خواستی گلی، چون نمی‌خوام تبلیغ کنم د ...

عزیزم اتفاقا اصفهانی ام ولی در خواست دوستی اینا بلد نیسم اگه میشه خودت درخواست بده و بعد درخواستتم حتما پیام بده چون بلد نیسم 

2740
عزیزم اتفاقا اصفهانی ام ولی در خواست دوستی اینا بلد نیسم اگه میشه خودت درخواست بده و بعد درخواستتم ح ...

خوشبختم عزیزم ⁦♥️⁩

بهتون درخواست دادم 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا