2733
2734
عنوان

با پسره رفتم بیرون قدش ۲مترو ۹ سانتی متر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 59 پست
منم قد بلند دوس ولی دقیقا صورتم روبرو شلوارش بود خجالت کشیدم😂

😂😂😂😂😂اسییییی خدانکشتت 

انقد بلند خندیدم مامانم بیدارشد 🤣🤣🤣

آخه این چه توصیفیه دختر

صورتم روبرو شلوارش بود🤣🤣🤣🤣🤣 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قد بلند دوس ولی دقیقا صورتم روبرو شلوارش بود خجالت کشیدم😂

پسرابعضیاشون دوس دارن خب دوس دخترشون یاهمسرشون کوتاه ترخودشون باشه اعتمادبه نفس بیشتری میگیرن 

بعدمیدونستین قدبلندا خیلی حساسن یکی بلندترازخودشون ببینن خوششون نمیاد😂

خدا❤️
2728
[QUOTE=199943183]😂😂😂منم یه همسایه داریم پسره خیلی بلند و لاغره  هردفعه میبینمش یاد مداد میفت ...

😂😂😂😂😂😂خصوصا وقتی لاغر باشن

این بنده خدا هم لاغر و خیلی بلندتر از بلنده😂

بعد صورتشم کوچیکه 

بخدا عین مداده😂😂😂

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2740
انگار داشتم با ی چیز دیگ حرف میزدم ن خودش  زود گفتم سوار شیم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂جرررررررررررر 

بخدا منو امشب میندازن از  خونه بیرون از دستت😂😂😂😂😂

برعکس منه ریزه هرکی میاد سمتم بالای ۱۹۰🙁🙁🙁

واقعاااا البته منم شاید اومده راستش هم خنگم هم کور دیروز یه مرد تپلی و با مامانم اشتباه گرفتم کلا تباهممم😂😂😑

اابته بگم نصف پسرا با عقیده اینکه قدشونو خوردم متنفرن ازم😶

نه بابا مالی ام نیست تو ایران میشی گاو پیشونی سفید پشت سرت هی دراز دراز میکنن 😆😭😭

بهترینی عزیرم اهمیت نده به دراز دراز گفتناهمونا کوتاهن خودشون ارزوی ۵سانت ازقدتورودارن😂

خدا❤️
😂😂😂😂😂😂خصوصا وقتی لاغر باشن این بنده خدا هم لاغر و خیلی بلندتر از بلنده😂 بعد صورتشم کوچیکه&n ...

😂😂😂😂باحال تعریف میکنی تصورش میکنم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
پسرابعضیاشون دوس دارن خب دوس دخترشون یاهمسرشون کوتاه ترخودشون باشه اعتمادبه نفس بیشتری میگیرن  ...

دقیقا از پسره همسایمون بدم میاد حتی از داداشم ی دختره از خودم بلند تر بود دوروزه تو فکرم😂😂😂

2706