2733
2734
عنوان

مثل آتیشه توی خاکستر :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 125 پست
خوب پس ! بیچاره همسرت این نوع رفتار رو از پدرش یاد گرفته
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ما تو خانوادمون خیلی صمیمی هستیم . پدرم فوق العاده خانواده دوسته و مادرمو می پرسته . قبل ازدواج فکر می کردم همه مردا اتوماتیک مثل پدر منن وقتی خودشون همسرشونو انتخاب می کنن دیگه دوستش دارن.
ولی با چندتا مشاور صحبت کردم و فهمیدم که یه دلیل مهمه شوکه شدنم فکر اشتباه خودم بوده و سعی کردم با کتاب خوندن درباره روابط همسران و مشاوره گرفتن و صحبت با دوستای متاهلم و ... دیدمو واقع بینانه کنم . ولی بازم اون طرف قضیه سر جاشه . دیگه شوکه نیستم ولی خسته می شم
ای بابا فاطمه جان ناراحت شدم
منم پدر شوهرم مثل سنگه
با مادر شوهرمم مثل نوکرها رفتار میکنه
حتی لحنش توهین امیزه

اما شوهر من اصلا اینطور نیست
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
حق داری فاطمه جان
خوب با شوهرت حرف بزن
بهش بگو
همین چیزایی که اینجا داری میگی
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
میدونی ازش بخواه
مثلا بگو امروز خواستی بیای خونه برام کیک بخر
گل بخر و.....
وادارش کن
اون نمیدونه چکار کنه چون یاد نگرفته
باورت میشه اینکارو کردم . اون روز می خره . ولی یاد نمی گیره . یعنی یاد می گیره ولی از بس فکرش مشغوله یادش میره اجرا کنه . الان ازش بپرسی چی فاطمه رو خوشحال می کنه همه رو حفظه . می دونه ولی یادش میره اجرا کنه و من وقتی خسته میشم می ذارم به حساب بی مهریش و اینکه دوستم نداره که یادش میره
درگیره کار؟
خوب همه مردها درگیری هاشون زیاده
اگه واقعا نمیشه کاری کرد
دوستش داشته باشو و بیشتر به کیف خودت برس
من همینکه بدونم مرد خوبی و دوستم داره برام کافی است
حالا نشون نده بی خیال
سلام فاطمه جون منم مثل توام شوهرم اینقدر گرفتاری داره که من اخری که نه یکی بعد اخری هستم واتفاقا شب از این موضوع گلایه کردم وگفت تو هم حوصله داری یادم نمیاد باهاش در مورد یه موضوع جدی بتونم باهاش صحبت کنم وخیلی خسته ام از این موضوع کلا اصلا هیچ محبتی هیچ
2706