2752
2734

بچها کسیو نداره تنهاس میخواد بیاد خونه ما یا شوهرم بره پیشش بمونه من میترسم ناقل باشه خیلی میترسم استرس گرفتم فردا داره میره بزنه میشه بگید ناقله یانه؟کسی تجربشو داشته؟کمک کنید لطفا😦

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واکسن ویروس فعال نیس جانم

نترس

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

مادربزرگم زد  ما که ازش نگرفتیم نمیدونم بقیه چطور بودن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

نه بابا .توی خانواده ما همه زدن و هیچی نشد اما اگر می‌ترسید بگیدماسک بزنه و فاصله رو رعایت کنید مثلا یه اتاق در اختیارش باشه و استراحت کنه و شما غذا رو ببرید اتاقش .اگر امکانش باشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

فقط کافیه کمی فکر کنی

اگه قرار باشه با واکسن ناقل بشن که کل دنیااااااا در عرض یک هفته میره رو هوا از بس که کرونا زیاد میشه

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706