2737
2739
عنوان

عاقبت هلیا معلوم شد!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 58 پست
ایرانم اولا این چیزا عادی شده شلوار کوتا دوما اگر یکی مثل شماها بزاره ایران فرقی با اروپا نداره &nbs ...

چ فامیله خونه خراب کنی داری با وجوده شوهر 40تا دوسپسر😨😨😨😨😨😨😨

خانواده نگهت داشتن اینی ولت کنن ک بدون هیچی میای بیرون

کی گفته لباس شخصیت نیس اتفاقا طرز پوششت داره برات شخصیت میسازه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ فامیله خونه خراب کنی داری با وجوده شوهر 40تا دوسپسر😨😨😨😨😨😨😨 خانواده نگهت داشتن اینی ولت کنن ...

ارهددیگه فامیلم مث یکی مث توعه ک فکر میکنه با ی تیکه لباس میتونه شخصیت زشتشو بپوشونه   اینه ک میگم پوشش ربطی ب شخصیت نداره ( ب بعضی پوشیده ها بر نخوره منظورم همه کس نیست )

در ضمن اره حجاب ازاد بشه من عین خارجیا لباس میپوشم چون اعتقادم اینه ولی خدا رو شکر شخصیتم اونقدر خوبه ک نمیتونم بپذیرم حجاب شخصیتو میسازه و کاری ب کسی ک چادر سرشه هم ندارم ک بگم چادرتو در بیار  

۰
عزیزم من تو خانواده و طایفهو قومی بزرگ شدم ک با همون نون خشکم اگر بیشتر از اون تو خونه نباشه از مهمو ...

باشه خاله زنک خودتو ثابت کردی تو دیگه سعی نکن هی درستش کنی گند کاریاتو😂

باشه خاله زنک خودتو ثابت کردی تو دیگه سعی نکن هی درستش کنی گند کاریاتو😂

بیا دیگه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2738
جای بدی حرف خوبی زدی همین 

😘😘😘😘 اره عزیزم حق با توعه نباید با افراد کوتع فکر و خرافاتی بحث کنم اصلا نمیتونم طرز فکرشونو درک کنم حس میکنم دارم با ی بچه ۲ ساله ک هر چی تو دهنش گذاشتن میگه حرف میزنم  ک  حرف منطقی منو نمیتونه درک کنه بهتره بحث نکنم باهاشون 😅

۰
😘😘😘😘 اره عزیزم حق با توعه نباید با افراد کوتع فکر و خرافاتی بحث کنم اصلا نمیتونم طرز فکرشونو درک ...

فقط میتونم بهت بخندم😂🤣

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
خب نبین اینقدرم فضول نباش به بقیه چیکار داری خودت دوست نداری

نوهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من فضوام یا شما 😐 باشه باشه بابا با ادم خاله زنک و خرافاتی ک نباید بحث کرد  شما مطمعنم از اونا ...

نوهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید