2737
2734

میشه برام دعا کنید که زودتر قضیه وام مون حل بشه وبدون هیچ مشکل و مانعی درست بشه وبهمون وام رو بدن ممنونم منم براتون دعا میکنم  

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

خدا ب دلت ارامش بده و حاجتت رو بده...اگر تونسین منم دعا کنین خدا حاجتمو بده

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالا برات دعا میکنم توهم منو دعا کن باردارم

چشم عزیزم میشه شما هم برام دعا کنید یه حاجت خیلی مهم دارم و یه گره‌ای افتاده توی زندگیم دعا کنید که زودتر حل بشه چون شما باردار هستید دلتون پاک ممنونم منم براتون صلوات فرستادم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س»