2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😍😍 عزیزم  حالت چه طوره ؟ خوبی؟ حالت تهوع گاهی غروب به بعد میاد سراغم ولی در طی روز خوبم هنوز ...

منم صبحها و گاهی بعد از ناهار دارم اما فعلا منجر به بالا آوردن نشد جز یک بار....منم الان ۶ هفته و یک روزم فقط هنوز دکتر نرفتم  تا هفته ۸ که باید برای سونوی قلب جنین برم ...راستش تو شهر ما کرونا بیداد می کنه...مادر پدر برادرم خیلی حالشون وخیمه و من خیلی ترسیدم از اینکه الان باردار شدم...می ترسم اعلام کنم همه باهام بد برخورد کنن مخصوصا که بچه سوممه

2740
شدیدا هم سینه درد دارم  حالت تهوع هم همینطور اما خداروشکر بالا نمیارم فعلا، ولی افتضااااحه&nbs ...

درد سینه طبیعیه چون سینه داره آماده می شه سیستم شیردهی راه بندازه . 😊😊 حالت تهوع هم فعلا باهامون هست تا هفته ۱۴ ظاهرا 

این جوری که من فهمیدم بین ۱۲ تا ۱۶ تقریبا از بین می ره بیشترش . 

چیزای ترد و بی بو بخور 

سیب شیرین ناشتا هم امتحان کن اثر داره یکم 

از دکترت قرض ضدتهوع بارداری بگیر 

منم صبحها و گاهی بعد از ناهار دارم اما فعلا منجر به بالا آوردن نشد جز یک بار....منم الان ۶ هفته و یک ...

عزیززززم خیلی هم خوبه که 🤗 به سلامتی و دل خوش . خونت آباد و عشقت پر ثمر 😍😍😍 منم هفته ۸ می رم سونو . دکتر گفت اون موقع که خیالم راحت باشه و الان به خاطر کرونا وقتی ضروری نیست دلیلی نداره بریم  دکتر .

شما که تجربه داری اصلا نباید نگران باشی . تنها نیستی ماهستیم ، یکی یکی بقیه هم متوجه می شن میان دور هم هستیم 🤗😍

اگر موافق باشید دکترا مون هرچی گفتن که حس کردیم مفیده بیایم بگیم . مخصوصا الان کمتر می شه رفت دکتر . 

مثلا دکترم می گفت هرکی سابقه دیابت تو خانوادش داره بهتره تست دیابت بده همین طور تیروئید . چون اینا رو هرچی زودتر متوجه بشیم بهتره. 

اگر موافق باشید دکترا مون هرچی گفتن که حس کردیم مفیده بیایم بگیم . مخصوصا الان کمتر می شه رفت دکتر . 

مثلا دکترم می گفت هرکی سابقه دیابت تو خانوادش داره بهتره تست دیابت بده همین طور تیروئید . چون اینا رو هرچی زودتر متوجه بشیم بهتره.