2737
2739
سلام دوستان نی نی منم اخر اسفند به دنیا خواهد امد البته چون سزارین هستم اگر طبیعی بود همون اوایل فرو ...

سلام عزیزم خیلی خوش آمدی امیدوارم به سلامتی نی نی تو بغل بگیری😍 فکر کنم هنوز خیلی ها متوجه بارداری نشدن ☺☺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام پنج هفته و سه روز البته به تاریخ پریود حساب کردم سونو نرفتم هنوز

😍😍 به سلامتی عزیزم 

منم سونو نرفتم خیلی زوده 

دکتر گفت هفته ۸ برو سونو که خیالت راحت باشه و سونو شکمی انجام بدن. 

مراقبت‌های دوران بارداری برای شما و کودکتان مهم است. اگر هنوز ملاقاتی با پزشک نداشته‌اید، اکنون زمان آن است که تاریخ اولین ملاقات بارداری با پزشک را مشخص کنید. برخی از پزشکان تمایل دارند ملاقات در هفتۀ ششم بارداری انجام شود. برخی دیگر نیز ترجیح می‌دهند تا هفتۀ هشتم بارداری صبر کنند. در هر صورت با پزشک خود تماس بگیرید و نظر او را در رابطه با شروع معاینات سه ماهۀ اول بارداری خود جویا شوید. با رشد سریع لولۀ عصبی در چند روز گذشته که آغاز سیستم عصبی مرکزی است، مصرف فولیک اسید برای جلوگیری از نقص ستون فقرات حیاتی خواهد بود. پزشک این مکمل و همچنین سایر ویتامین‌های دوران بارداری را برای شما تجویز خواهد کرد و شما باید زیر نظر پزشکتان به استفاده از آنها ادامه دهید.

سلام به همه مامانا...منم نی نی ام به امید خدا اول فروردین بدنیا میاد...هفته ششم هستم.فعلا حالت تهوع ...

سلام عزیزم خوش آمدی 

به سلامتی نی نی عزیزت بغل بگیری الهی 

من گاهی خیلی کم حالت تهوع میاد و می ره ، بعضی ها کلا حالا تهوع نمی گیرن 

سینه درد دارم بله 

2740
سلام عزیزم خوش آمدی  به سلامتی نی نی عزیزت بغل بگیری الهی  من گاهی خیلی کم حالت تهوع میا ...

مرسی عزیزم همچنین...چه کار خوبی کردی این تاپیک و زدی .آدم احساس می کنه تنها نیست.من هنوز به هیچکس نگفتم.

مرسی عزیزم همچنین...چه کار خوبی کردی این تاپیک و زدی .آدم احساس می کنه تنها نیست.من هنوز به هیچکس نگ ...

مرسی عزیزم چه خوب که شما امدی چون منم تقریبا تنها بودم 

منم به کسی نمی گم تا هفته ۱۳