2737
2739
عنوان

بهترین میکروبلیدینگ در شیراز

1934 بازدید | 16 پست

خانمهای شیرازی

سراغ دارین کدوم آرایشگاه کارش بهتره برای ابرو؟

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
اصلا شک نکن مریم حمزه ای هم رها هم پریا من عاشق کاراشونم مامانم پیششون میکرو کرد اصلا ابرو نداشت الا ...

من خیلی تعریفشونو شنیدم اما چون خیلی شلوغ میترسم هم برای وقت گذاشتنشون و نوبت دهی هم اینکه من تمیزی خیلی برام مهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی تعریفشونو شنیدم اما چون خیلی شلوغ میترسم هم برای وقت گذاشتنشون و نوبت دهی هم اینکه من تمیزی ...

عزیزم شلوغیش برای اینه که کارشون واقعا خوب اما از نظر رعایت بهداشت که اصلا هیچ ایرادی نمیتونی بگیری واقعا عالین

2728

میتونی تماس بگیری یا از طریق سایتشون نوبت بگیری برای مشاوره نمونه کارشون رو ببینی پیگمنتری که میخوای رو  و انتخاب کنی سر تایمی که بهتون میدن هم کارتون رو انجام میدن
من قبل از اینکه برم سالنشون ذهنیتم نسبت به اونجا یه آرایشگاه شلوغ بود اما رفتم اونجا خیلی از فضاش خوشم اومد سالن تخصصی همه چیز تمیز و منظم و با برنامه خیلی محیط خوب و پر از انرژی مثبت بود

2740
2706