2737
2739

فهمیدم خودش باهاش ریخته رو هم در کمال وقاحت بهم گفت😔کسی که تمام حرفامو بهش میگفتم حتی بهش گفته بوده قبل ازدواج با تو یعنی من کس دیگه ای رو دوس داشتم😔

چن روزه شب و روز ندارم خیلی ناراحتم همش چشام پر اشکه انقدر که گریه کردم سرم خیلی درد میکنه 

بماند که شوهرم آدم زندگی نیست حتی اگه بعد من اونو بگیره اونم خوشبخت نمیکنه💔

خیر سرمم نامزدم همه میگن شیرین ترین دورانه اما برا من شد تلخ ترین دوران زندگیم 

یه سال که جنگیدم الانم که این موضوع رو فهمیدم با خاک یکسان شدم😔😭

باز خداروشکرکن که نامزدی 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عیبی نداره لیاقتت رو نداش ولش کن

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 
2731

الان نامزدی؟

عقدی؟

ازدواج کردی؟

چی؟

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

زود فهمیدی، خودتو نحات بده فقط از دست همچین مردی

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃

برو خدارو صدهزارمرتبه شکر کن الان فهمیدی نه با دوتا بچه

مثل یه تیکه زباله از زندگین بندازشون بیرون

چقدر نامزدت انتخابی خوبی کرده که رفته با اون خانوم 

خلایق هر چه لایق 

لایقتش همون دوستته نه تو 

تا وقتی نشه از پشت تلفن بزنم توی دهن بعضیا علم پیشرفتی نداشته🙂💔 یه روز یه نفر توی کار یکی فضولی نکرد مُرد...!
2706