2733
2734
عنوان

ایران کارمند

263 بازدید | 17 پست

من به ایران کارمند ۶۶ تومن زدم و ثبت نام کردم و برای ثبت نام فرم داد که توش اسم و شماره شناسنامه و شماره تلفن خواسته بود که بهش دادم  که گفت تا شش عصر امروز بهت بنر میدم  و میگیم  چیکار کنی ولی الان خیلی نگرانم که که کاش شماره و شماره شناسنامه نمی‌دادم بنظرتون چجوریه آخه خیلی پول لازمم و شیطون قولم زد کاری میتونن بکنن و از شماره شناسنامه سو استفاده نمیشه که

♣️♣️♣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶۶ هزار تومن یا میلیون؟😂😂😂

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2731
مشکل من پول نیست اطلاعاتم هست شماره شناسنامه

فک نکنم مشکلی باشه آخه چه مشکلی؟.چیکار باید بکنی براشون؟

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2740
تو دایرکت های بقیه باید شرکت ایران کارمند رو تبلیغ کنم

حقوقش چقدره؟

سلام عزیزم من هم میخوام واسه شرکت ایران کارمند ثبت نام کنم یه نفر بهم گفت که کلاهبرداریه و به درد نمیخوره گفتم از شما که واسشون کار میکنید سوال کنم کارشون چطوریه؟خوبه؟

سلام عزیزم من هم میخوام واسه شرکت ایران کارمند ثبت نام کنم یه نفر بهم گفت که کلاهبرداریه و به درد نم ...

عزیزم من کار نکردم ولی بعد اینکه ثبت نام کردن دیدم سخته گفتم کار نمیکنم اونم گفتن اسمت هست هر وقت خواستی بیا کار کن ولی انصراف ندارن

♣️♣️♣️
2706