2733
2734

سلام من کم کاری تیروئید دارم و دارم چاق میشم با رزیم و ورزش هم نتونستم وزن کم کنم بچه هم شیر میدم

لطفا هرکی راهکاری داره بگه صورتم تپل شده پشت پلکم پف داره😔غبغب دراوردم شکمم بزرگه 😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شنیدم کلم و خانوادش زیاد برای کسایی که تیرویید دارن خوب نیست 

قرصتو حتما ناشتا بخور یه ساعت بعدش هم ناشتا بمون

من خودم مولا اگه ساعت ۸ میخوام بیدار شم ساعت ۷ یه بار کوک میکنم پامیشم قرص میخورم دوباره میخوابم تا ۸

اگه قرصت خارجیه (که بعید میدونم پیدا شه) بجو اما اگه ایرانیه قورت بده با لیوان اب کامل 

من اینارو رعایت میکنم تا نظرم هورمونی بدنم بهم نریزه

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
2731
شنیدم کلم و خانوادش زیاد برای کسایی که تیرویید دارن خوب نیست  قرصتو حتما ناشتا بخور یه ساعت بع ...

ممنون گلم بجز قرص کار دیگه ای نمیشه کرد؟ دارو گیاهی چیزی؟ برای اینکه طبع بدن گرم بشه

ممنون گلم بجز قرص کار دیگه ای نمیشه کرد؟ دارو گیاهی چیزی؟ برای اینکه طبع بدن گرم بشه

خواهش عزیزم

اصلا اصلا اصلا سرخود قرصتو قطع نکن فاجعه میشه تو بدنت واقعا میکم تو دراز مدت اثرات بدی میذاره اگه دکترت تشخیص دادت قرص مصرف کنی بخور عوارض که نداره من سالهاست قرص میخورم دیگ عادتم شده 

یکی و میشناسم بخاطر نامنظم شدن تیرویید و رعایت نکردنش ،پرولاکتینش رفت بالا تنبلی نخمدان گرفت و بعد تخمدان پلی کیستیک و الی ماشالله  

من یه دکتر ماه دارم یه بار غر میزدم سرش که چرا من همه عمر باید قرص بخورم و اینا گفت ببین اینجا کسایی میان برای زنده موندن حاضرن از عضو بدنشون بگذرن این که چیزی نیست یه مشکل کوچولوئه که با قرص میتونی کنترل کنی قرص‌و بخور بگو خدارو شکر

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
2738