2733
2734
عنوان

خانمای با سیاست کمک

123 بازدید | 7 پست

دوستان من با یه آقایی در ارتباطم اوایل خیلی خیلی عاشق بود اما الان که منم عاشق و وابسته اش شدم احساس میکنم سرد شده چجوری دوباره باهاش رفتار کنم که مثل اول بشه 

میگن بی محلی جواب میده چجوری بی محلی کنم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاماشو دیر سین کن 

یا وقتی بهت زنگ زد بگو الان سرم شلوغه بعدا زنگ میزنم 

کلا بی محلی کن

پسرا وقتی میفهمن عاشقشون شدی یه ... میشن که 😑

ساقیا امشب صدایم با صدایــــــــت ساز نیـــــــست یا که من مست و خرابم یا که سازت ساز نیست💜🌌
2728

کلا پسرا بدونن طرفشون عاشق و وابسته شده دیگ سرد میشن چون جذابیت یه دختر براشون اینه که وابسته و خیلی یه رو نباشی اونوقتع براش هیچ تلاشی نمیکنه.من خودم تجربه دارم.ولی دوباره کاری کردم ک فکرنکنه وابسته ام‌و‌عاشقشم .توی نت سرچ کن کلی سیاست بالا میاره برات.همشون کارسازن .هرمی میگه باید حرفا نیس براخودش میگه‌گوش نده 

و خدایم کافیست  

بعد شش ماه به اين نيتحه رسيده احتمااا نميخوادت!

شرمنده اينقدز رك گقتم🥸

ولي شما اويزون نياش/پاياماش رو دير بخون/سايلنت شو/مثلا يكروز كلا جوابش نده/وقتي ميخواد خدافظي كنه زودتر قطع كن/اصلا گير ناع و اصرار نكن بع تلقن و حرف زدن و بيرون رقتن

بي تقاوت شو

اگر قصدي داشته باشه مثل كنه ميچسبه اكر نه ميره بيرون از رابطه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740