1874
2106

سلام خلاصه بگم شوهر خیلی جسه اش کوچیکه خیلی ضعیفه حتی تو حین رابطمون بی جون و بی حس میشه که کلا میکشه کنار این باعث شده از هم فاصله بگیریم همیشه ام یجورایی حالش بده بی جون هست انگار جون تو بدنش نیست میترسم خدایی نکرده باشه مشکلی باشه .چی بهش بدم بخوره چیکارش کنم هرچی بهش میگم بیا برو دکترحرف تو گوشش نمیره

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

به تغذيه اش برس

خرما تخم مرغ آبگوشت و مغزيجات و عسل تو برنامه غذاييش باشه.نكنه كم خونه

مهم نیست چه شکلی هستیم، مهربونی ها مارو تبدیل به زیبا ترین انسان های دنیا میکنن.مهربان باشیم و بهم محبت هدیه دهیم قطعا دنیا نجات پیدا میکنه❤️
2124

بالاخره نفهمیدیم شما درد داری کاری پیش نمیبرین یا شوهرتون ضعیفه🙄😐😑

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی     ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊 #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد🙃♥
2050

راس ميگنا آقايونو برا چي صدا زدي؟؟؟ كمي حيا خواهرم 😄😄

مهم نیست چه شکلی هستیم، مهربونی ها مارو تبدیل به زیبا ترین انسان های دنیا میکنن.مهربان باشیم و بهم محبت هدیه دهیم قطعا دنیا نجات پیدا میکنه❤️

اخهه تقویتش کن شیره انگور و شیر موز و معجون بخوره سیاهدونه و عسل  من یه مدت سویق میخوردم خیلی پر جون شده بودم😂

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 70 وزن الان 68 😁

بهش برس باتغذیه ی مناسب

خدای خوبم من از بچگی آرزوم بوده معلم بشم  منو با قبولی دانشگاه فرهنگیان به آرزوم برسون 🥰 مهربون باش اما ضعیف نباش زمانی پخته میشی که بفهمی نیازی نیست به هرچیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی 😊 

نوشابه انرژی زا بگیر براش

خرفه بگیر آسیاب کن با شکر مخلوط کن هر روز دو قاشق بده بهش، خودتم میتونی بخوری ک جبهه نگیره

قرص ویتامین و روی و منیزیم و ...

اینا خوبن بستگی داره بدنش کدومو کم داشته باشه ولی خب مصرفشون هم ایرادی نداره

راس ميگنا آقايونو برا چي صدا زدي؟؟؟ كمي حيا خواهرم 😄😄

خب شاید تجربه داشته باشن درسته خانوما میگن چیکار کنم شاید اقایون بدونن مشکل چیه (والا از تغدیه تا میتونه میخوره *)

2129