2733
2734
عنوان

نماز

116 بازدید | 16 پست

سلام دوستان شبتون بخیر من جدیدا خیلی بی حوصلم اصلا دوست ندارم توی خونه بمونم چون فکرای چرت ذهنمو درگیر میکنه و اصلا حوصله نمیکنم نماز بخونم چند روزه نمازم قضا میشه و عصبیم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فقط ی جمله میگم اینجور مواقع بیشتر برو تو دلِ نماز...بذار روسیاهی ش واسه شیطان بمونه

بی حوصلگیمو چیکار کنم چون جدیدا نامزد کردم و حس میکنم ازش خوشم میاد یه سری ترس از آینده هم دارم این فکرا که ذهنمو درگیر میکنه حوصله هیچ چیزیو ندارم ولی سعی میکنم نمازمو بخونم اما موفق نمیشم

بی حوصلگیمو چیکار کنم چون جدیدا نامزد کردم و حس میکنم ازش خوشم میاد یه سری ترس از آینده هم دارم این ...

منم روزهای نامزدی م پر از استرس بود!!! اما فکر میکنم ی تایمهایی هست که آدم بیشتر باید خودش رو غرق نماز کنه مثل ایام نامزدی و روزهای اول ازدواج چون خیلی بیشتر ب لطف خدا نیاز داره

منم روزهای نامزدی م پر از استرس بود!!! اما فکر میکنم ی تایمهایی هست که آدم بیشتر باید خودش رو غرق نم ...

بله درسته من واقعا الان از نظر استرس که داغونم مخصوصا که عقدمونم عقب میوفته

2706