2737
2734

سلام عزیزای دلم 

هر سوالی درمورد اینستا، نحوه کار کردن باهاش یا افزایش فالوئر و ... دارید بپرسید

بهتره سوالا کلی نباشه که بشه جواب داد مثلا چطوری با اینستا کار کنم یا چطوری فالوئر زیاد کنم خیلی کلیه و جوابش تو تاپیک جا نمیشه

بازم هرجور بتونم کمک میکنم   

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

عزیزم من یه پیجی داشتم که با شماره تلفنم ایجادش کردم 

خطمو عوض کردم دیگه سیمکارت در دسرسم نیست

هیچ ادرس ایمیلیم بهش ندادم 

رمزشم یادم رفته 

فقط ایدیشو دارم 

میشه برشگردونم؟

اگر نمیتونید حاله همدیگرو خوب کنید/پس دلیل حاله بده همدیگه نباشید😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه پیجی داشتم که با شماره تلفنم ایجادش کردم  خطمو عوض کردم دیگه سیمکارت در دسرسم نیست ...

نه متاسفانه یا ایمیل یا سیمکارت باید باشه  تا بفهمه مالک هستید 

من این افرادی که میگن هک میکنن یا برمیگردونن باور ندارم چون امنیت اینستاگرام خیلی بالاس

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
2731
چجوری فالوور فیک بخرم؟😈

اصلاااااااااااا نخر

باعث افت وحشتناک پیج میشه

چون اول اینستا واسه  50 نفر میفرسته. فیک باشن و لایک نکنن نه بقیه میبینن نه میره اکسپلور

اگه فقط برای پر میخوای و نمیخوای پست بذاری بخر. من قبلا از اپلیکیشن فالوئر بگیر گرفتم مشکلی نداشت. ولی حواست باشه برنامه اصلی رو نصب کنی

اصلاااااااااااا نخر باعث افت وحشتناک پیج میشه چون اول اینستا واسه  50 نفر میفرسته. فیک باشن و ...

ممنون نه با پیجم کار میکنم واسه پز نیست‌

میتونی راهنمایی کنی که  ایا همه پیج هایی که کا فالوور دارن واسه تبلیغ گرفتن خوبن یا نه؟ من پیج اموزش زبان دارم میخوام بدونم برسه به کافالور میتونم رو تبلیغ حساب کنم یا اونایی که کیلیپ فان میسازن به درد این کار میخورن؟

ممنون نه با پیجم کار میکنم واسه پز نیست‌ میتونی راهنمایی کنی که  ایا همه پیج هایی که کا فالوور ...

میتونی روی تبلیغ حساب کنی البته با فالو بالای ده کا یا بیشتر. پیج های تفریحی برای تبلیغ خوبن ولی ایرادشون اینه که مخاطب هدف کسی نیستن و فقط برای موضوعات کلی تبلیغ میگیرن. اما پیج زبان میتونه مخاطب هدف آموزشگاه های زبان یا هنری و ... باشه و اینجور پیج ها به شما تبلیغ بدن بازدهیشون بیشتر میشه و خودشون اینو میدونن

2740

سلام عزیزم خوبی 

یه آنتی ویروس و فیل*تر شکن خوب معرفی میکنی بهم نصب کنم برای لپتاپ 💞

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
سلام عزیزم خوبی  یه آنتی ویروس خوب معرفی میکنی بهم نصب کنم برای لپتاپ 💞

من از نود 32 استفاده میکنم و عالیه ولی خب حداقل یه 50 تومن برای لایسنسش هزینه داره

البته کرک روزانه اش هم هست هرروز باید بری دنبال کد که خوب نیست ولی خب رایگانه

من از نود 32 استفاده میکنم و عالیه ولی خب حداقل یه 50 تومن برای لایسنسش هزینه داره البته کرک روزانه ...

مرسی عزیزم  این نود 32  آنتی ویروسه اره؟ 

فیلترر شکن چی نصب کنم بهتره

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
مرسی عزیزم  این نود 32  آنتی ویروسه اره؟  فیلترر شکن چی نصب کنم بهتره

اره انتی ویروسه

دومی هم پیام میدم بهت