2733
2734
عنوان

من اگه از شوهرم پول زیادبخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 28 پست
چرا درست نبود حرفش؟؟😳 الانم والا بیشتر از بیرون غذا میگیرن همه  عجب  ببخشید زن گرفتن ن ...

الان بیشتر از بیرون غذا میگیرن همه؟!

من که ندیدم  

در ضمن غذای بیرون خریدن که کلاس یا هر چی نیست!

همه جای دنیا غذای خونگی گرون تر و با کیفیت تره!

اگه خانوم شاغل باشه و نخواد آشپزی کنه حرفیه!

ولی زنی که تو خونه نشسته و بیرون کار نکنه و غذاشم راه به راه از آشغالهای بیرون بگیره به چه درد این دنیا میخوره ؟!

مثل این میمونه اونم بگه منم دیگه کار نمیکنم یا چه میدونم خرید نمیکنم

خب آدم بدش میاد

به هرحال تو زندگی مشترک یه سری وظایف هست که بین زن و مرد تقسیم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب حرفت اصلا درست نبود ینی چی تا چند سال دیگه همه از بیرون غذا میگیرن؟    

واقعا اینجوری 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2728
مشکل از شما هست چند سال دیگه خانم ها بازم اشپزی میکنن که البته جنسیتی کردن این موضوع اشتباه هست اما ...

حالا حرف من اشتباه باشه اون باید...؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
منم خیلی کم ادعا بودم ولی دیدم به ضررمه حالا دم به دقیقه میگم پول از خونه فراری دادمش 

شما چرا فکر کردی داره ب ضررت تمام می شه؟ 

خانمی که توی خونه هست بیرونم کار نمیکنه باید تو چه وقتش صرفه جویی کنه؟! وقت خوابش؟     ع ...

آره عزیزم

وقت خوابش

وقت آموزش به فرزندش

وقت کلاس های مختلف رفتن

به خودش رسیدن و…..

2738
چون دوست داره نیازت بر آورده کنه و تو رو به آرزوها برسونه ولی زورش نمیرسه حرصی میشه نگو بهش فعلا تا ...

گفتم ک مشکل مالی نداره 

دقیقا عزیزم منم خودمو گفتم اسی رو نمیدونم ولی حرف بدی هم نزده که❤️

انقدر غذای بیرون نخورین واقعا مضره

مخصوصا برای بچه ها

مادر باید حواسش به تغذیه بچه هاشم باشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘