2726
عنوان

من اگه از شوهرم پول زیادبخوام

364 بازدید | 28 پست

یا انتظار مالی زیاد داشته باشهم

یا مثلا حرف از لذت مالی (مثلا یه بار گفتم تا چند سال دیگه هیچ خانمی تو خونه آشپزی نمیکنه و همه از بیرون غذا میگیرن) 

شوهرم حرصش میگیره و با انجام رفتاری ک میدونه بش حساسم حرص شو سرم خالی میکنه

جای من بودین چ حسی بتون دست میداد و چکار می کردید 

اینم بگم شوهرم از لحاظ مالی مشکلی نداره و وضع ش خوبه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ولی بنظرم مقصر خودمم چون قبلا خیلی کم ادعا و کم خرج بودم 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکل از شما هست

چند سال دیگه خانم ها بازم اشپزی میکنن که البته جنسیتی کردن این موضوع اشتباه هست اما در کل

چند سال دیگه خانومی نیست که شاغل نباشه

شما هم شاغل باشید تا از همسرتون نخواید پول بگیرید

یه جوری حرف میزنی که هر مردی باشه هرچقدم وضعیت مالیش اوکی باشه لجش میگیره. این حرفای بچه گونه چه معنی میده واقعا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

واقعا فکر میکنی ادم همش از بیرون غذا بگیره خیلی خوبه؟

من از وقتی بچه دار شدم بیشتر از بیرون غذا میگیریم و من حالم بهم میخوره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

شوهر من هر وقت بتونه برام از بیرون غذا میگیره اما خودش اصلا غذای بیرونو دوست نداره خواهش میکنه تا براش درست کنم بعدم غذای بیرون بدرد نمیخوره اونم تو وضعیت کرونا 

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
خوب حرفت اصلا درست نبود ینی چی تا چند سال دیگه همه از بیرون غذا میگیرن؟    

چرا درست نبود حرفش؟؟😳

الانم والا بیشتر از بیرون غذا میگیرن همه 

عجب 

ببخشید زن گرفتن نه کلفت

چرا درست نبود حرفش؟؟😳 الانم والا بیشتر از بیرون غذا میگیرن همه  عجب  ببخشید زن گرفتن ن ...

شمام شوهر کردین نوکر نگرفتین پولتونو تامین کنه

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
شمام شوهر کردین نوکر نگرفتین پولتونو تامین کنه

من یکی واقعا همسرم دور از جونش عین نوکر هست برام

چون خودش میخواد آب توی دلم تکون نخوره 

منم گاهی آشپزی میکنم

ولی وظیفه م نمیدونه 

2706