2737
2739

طرف اومده درد دل میکنه که النگو مو فروختم بخاطر اینکه خرج این ماهمون نرسید. بعد یه سری اومدن میگن تو این شرایط بچه دار شدنت چی بود. اصلااولش که به شما هیچ ربطی نداره این مسئله شما نمیخاد دایه مهربون تراز مادر بشین ثانیا چجوری اینقد مطمئنید که تا اخر عمرتون پولدار میمونید خداشاهده من خونواده ای میشناسم که پولدار بودن ینی اونقد هر سال دکور خونشون کلا عوض میکردن تو تهران زندگی میکردن .ولی زد بابای خونواده ورشکست شد افتاد زندان خونشون طلبکارا گرفتن ازشون و خلاصه از 100 به صفر رسیدن رفتن تو روستا خونه گرفتن دارن زندگی میکنن.اون موقع که زنش مطمئن بود میتونه از پس مخارج بچه بربیاد الان پس بچه هاشو بکشه؟؟کلا بعصیا تو این سایت منطق ندارن اعصاب نمیزارن برا ادم .بچه ای که پدر مادر داره و دارن براش به هر قیمتی تلاش میکنن. رو با بچه ی دست فروش سر چار راه مقایسخ میکنن 

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا یه سوال دارم نکنه شما ها هم فکر میکنین به دنیا اومدن یه بچه و به وجود اومدن یه انسان دست شماست؟؟ 

خدایا بی تو در هر جای این دنیا اسیر غربتم. دوستای قشنگم اگه شبا راحت خوابتون نمیبره و فکر دارین  و آشفته این وقتی میرین تو رختخواب سه بار سوره ی توحید رو بخونید و بعد معجزش رو ببینید.❤❤❤
2728

کلا سرشون تو زندگی خوشون نیست چند شب قبل هم تو یه تاپیکی یکی از همینا که اومد یه کامنت پر از انرژی منفی گذاشت البته کاملا مشخص بود بنده خدا افسردگی داره 

وگرنه آدم سالم این همه سیاه نمیبینه و ناامید محض نیست

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

درسته اینده ممکنه تغییر کنه ادم ثروتمند بی پول بشه

ولی ادمی که تو نیازاولیه خودش مونده باید اول تلاش کنه از ایندش مطمئن بشه بعد بچه دار بشه...

وگرنه یه درد و مشکل به مشکلاتش اضافه میشه

درخواست دوستی ندید❌

کسی که ثروتمنده وقتی بچه بیاره میتونه امکانات زندگی رو باش فراهم کنه آینده رو که نمیتونه ببینه که شــــــــــــــاید یروزی فقیر شد

ولی کسی که فقیره و وضعیت مالی خودش رو میدونه دقیقا چرا باید یک انسان دیگه رو به دنیا اضافه کنه که حسرت خیلی چیزا به دلش بمونه ؟

2738

اون کاربرو زیاد جدی نگیرید ،ایشون کلا خیلی اصرار داره به همه بفهمونه من خیلی پولدارم و پسرم در بهترین شرایط داره بزرگ میشه

مدلش همینجوریه

هم ایشون هم یکی دو نفر دیگه کلا عاشق اینن یه جوری فخر بفروشن

اینجور آدما معمولا توی شرایط سخت بزرگ شدن و بعد یهو یه شوهر پولدار کردن که زندگیشونو تغییر داده در نتیجه خیلی دچار هیجان و تازه به دوران رسیدگی شدن

قابل توجه اونایی که ناراحتن از دستم😞بابت حرفایی که در جواب بی ادبیاتون شنیدید اگه ناراحت شدید خواستم بگم فدای سرم که ناراحت شدید چون خوب کردم لابد یه کاری کردید یه چیزی گفتید که حقتون بوده جوابشو بشنوید.از این به بعدم برنامه همینه😌من خیلی ارومم تا به دست و پام نپیچی کاریت ندارم پس حد خودتو بدون که جوابی نشنوی که خوشت نمیاد
کسی که ثروتمنده وقتی بچه بیاره میتونه امکانات زندگی رو باش فراهم کنه آینده رو که نمیتونه ببینه که شـ ...

عزیزم همیشنه در رو یه پاشنه نمیچرخه طرف میدونه که چند سال بعد قراره زندگیش تعییر کنه میگه همسرم کار میکنه و جای پیشرفت داره .بزاره وقتی 40 سالش شد بچه بیاره ؟مگه ما از چی این دنیا مطمئنیم. اصلا طرف از کجا مطمئنه ه تا اخر عمر پولدار میمونه

حرف شما در مورد اینکه شرایط یکسان نمیمونه و ممکنه آدم پولدار هم فقیر بشه درسته ولی آدمی هم که قبل از بچه دار شدنشم از پس زندگی خودش بر نمیاد بی جا میکنه بچه به دنیا میاره . 

از نظر من که همچین آدمایی با جنایتکارا هیچ فرقی ندارن که یه بچه رو با کلی کمبود و حسرت میخوان بزرگ کنن

خانم منطقی شاید اون بچه دست فروش سر چهار راه هم پدر مادرش براش تلاش کردن ولی نتونستن تو خودت هم با ...

عزیز من نگفتم بچه سرچار راه بده عخه.اصلا.ولی بچه های سر چار راه عمدتا پدر مادرشون از اول توانایی شو نداشتن و بچه دار شدن .عمدتا اینجوریه.اره شاید یکی هم باشه مطمئن از این که میتونه بچه شو تامین کنه ولی روزگار طوری میچرخه که حتی نمیتونه بزرگ شدن بچه شو ببینه و فوت میکنه خب این دیگه واقعا دست ما نیس

عزیزم همیشنه در رو یه پاشنه نمیچرخه طرف میدونه که چند سال بعد قراره زندگیش تعییر کنه میگه همسرم کار ...

آدم عاقل با احتمالات و چیزی که قراره توی آینده پیش بیاد تصمیم بزرگی مثل بچه دار شدن رو نمیگیره 

اومدیم و چند سال بعدش وضع شوهرش فرقی نکرد میخواد چیکار کنه ؟ 

اونی هم که با وضع مالی افتضاح بچه میاره به خودش مربوطه ولی از بقیه هم توقع همدردی نداشته باشه 

حرف شما درست در مورد اینکه شرایط یکسان نمیمونه و ممکنه آدم پولدار هم فقیر بشه درسته ولی آدمی هم که ق ...

وقتی میتونی شرایط زندگی معمولی رو برا بچت فراهم کنی چی ؟اون خانم النگوسو فروخته برا بچش سیسمونی خریده .بعد بهش میگن چرا بچه اوردی 

2706