2733
2734
عنوان

زشته این النگو رو تکی انداخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 81 پست

ايني كه عكسشو گذاشتي همين اينه؟

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مبارکت باشه ان شاالله بیشتر بشه

چند میله گفتی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2731
چ جالب منم دارم پس بندازم ببینم چطو میشه عکسشو بزار عشق جان

گذاشت بالای پستت

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
ايني كه عكسشو گذاشتي همين اينه؟

تو همین مایه هاس

این 12 میل

اینو تک میندازی دیگه؟ 

طرحشون یکیه ولی اینا نازکترند

اوني كه من عكسشو گذاشتم نازكتره يني؟

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
طرحشون یکیه ولی اینا نازکترند

آره دقیقا اینی که گذاشتم انگار یکم ضخیم تره

2706