2737
2739
عنوان

همش با خواهرم دعوا میکنم

167 بازدید | 17 پست

یه دلم میخواد یک ساعت با هم دعوا نداشته باشیم ، مثه ادم زندگی کنیم

امروز دو تا خالم رو دیدم که چقدر باهم قشنگ رفتار میکردن(خیلی باهام فاصله سنی ندارن )حسرتشون رو خوردم 

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

تورو خدا نفری ی صلوات برای شِفای بیمارمون بفرستید. لایک کنید فرستادید 

۵مین کاربریمه دیگ نترکونید شماره ندارم😑اگه الان دلت گرفته بلند بگو یاجوادالئمه ادرکنی...مطمئن باش فوری جوابتو میده...تااین جا ک اومدی ی صلوات برای خواسته م بفرست که خدا کمکم کنه(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)بیا باهم سلام بدیم که بدونن ما بنده خوبی هستیم:السلام علیک یا فاطمه الزهرا...السلام علیک یا امیرالمؤمنین...السلام علیک یا حسین شهید...السلام علیک یا امام رضا...سلام برهمه امامان و معصومین...اگ دلت گرفت این ذکر رو ۱۰۰بار بگو معجزه ست"یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولا تدرکنی...هرسوالی داشتی ازم بپرس رفيق 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند سالتونه ؟

من ۱۵ اون ۱۶

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍
2738
چراااااا اخه  چند سالتونه هر دو

دلم نمیخواد باها دعوا کنم ولی اون همیشه خودش شروع می‌کنه 

مثلاً من از کلاس ممیامکیف کفه اتاقه اون فوری پرنس می‌کنه زیره تختم

ولی من موقعی که میبینم وسایلاش کفه اتاقه هر کار. میکنم دلم نمیاد بندازمش زیر تختش 

ولی اون همش اذیتم می‌کنه 

دارم با مامانم حرف میرزنم میگه حرف نزن حالم از صدات بهم میخوره

ولی دعوا نداریم زیادی خونسرده زیادی  مثلاحالا کروناگرفته بش زنگ میزنم حالشو بپرسم میزنه تو ذوق ...

واییی خوش به حالت میزاره صدات دربیاید 

من دارم با مامانم حرف می زنم میگه حرف نزن حالم از صدات بهم میخوره

خوب میشین یکم بزرگتر بشین .لجبازیو کنار بزارین .از سر چی اخخ دعواتون میگیره؟بزرگ شدین خوب

سره همه چی دعوا میکنیم 

مثلاً تو خیابون داریم راه میریم هی بهم میگه چادرت اینجوری بگیر ، کیفت اینجوری بگیر 

واییی خوش به حالت میزاره صدات دربیاید  من دارم با مامانم حرف می زنم میگه حرف نزن حالم از صدات ...

میدونی الان تو سن حساسی هستین خیلی پیش میاد بین خواهر برادراو...ازاینجور دعواها عادیه درکل .

ازدواج کنین میشین گلوبلبل باهم

سره همه چی دعوا میکنیم  مثلاً تو خیابون داریم راه میریم هی بهم میگه چادرت اینجوری بگیر ، کیفت ...

بجای دعوا کردن بشین اروم باهاش صحبت کن بگوش عادات کنترل گریتو کنار بزار من اذیت میشم و در اینده دیگران هم از دستت اذیت میشن 

2706