2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این اولین کیتی هست که استفاده کردم

خب باید زودتر میزدی تا بتونی مقایسه کنی

صبر کن فردا هم بزن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خب باید زودتر میزدی تا بتونی مقایسه کنی صبر کن فردا هم بزن

خب گفتم نوبت دندون پزشکی دارم حتی اگه زودتر هم پررنگ بشه نمیتونم اقدام کنم مگه اینکه بعد از چهارشنبه تخمک گذاری داشته باشم

2740
بازم یه دنیا ممنون از پاسخگوییت عزیزم🌷⁦❤️⁩

اگه جنسیت برات مهم نیس امروز اقدام کن چون اسپرم قابلیت زنده موندن تا چندروز رو داره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اگه جنسیت برات مهم نیس امروز اقدام کن چون اسپرم قابلیت زنده موندن تا چندروز رو داره

یه پسر دارم از خدا خواستم صلاح بدونه و بهم دختر بده...بعد خطر نداره کارهای دندون پزشکی تو اقدام؟

یه پسر دارم از خدا خواستم صلاح بدونه و بهم دختر بده...بعد خطر نداره کارهای دندون پزشکی تو اقدام؟

اگه دختر میخوای پس همین امروز وقتشه

ن دیگه دندون پزشکیت ک فرداست مشکلی پیش نمیاد

اگه دختر میخوای پس همین امروز وقتشه ن دیگه دندون پزشکیت ک فرداست مشکلی پیش نمیاد

جدا؟پس خوبه زنگ بزنم از دکترم بپرسم چون تو همین نی نی سایت میگفتن عکس رادیوگرافی موجب سقط شدن میشه

جدا؟پس خوبه زنگ بزنم از دکترم بپرسم چون تو همین نی نی سایت میگفتن عکس رادیوگرافی موجب سقط شدن میشه

اخه تا شکل بگیره لقاح انجام شه چندروز میکشه

باز بپرس

عجله هم نداری بزار ماه دیکه