2737
2734

سلام دوستان نی نی سایتی عزیز 

من حدود 17 ساله با همسرم زندگی میکنم ثمره این ازدواج یه پسر 15 ساله است 

با مثلا با عشق با هم زندگی رو شروع کردیم ولی از روز اول همسر من دست به زن داشت و فحاشی میکرد من هی صبر کردم گفتم درست میشه درست میشه بسیار عصبی و بدهن چند بار به شدت منو زد که رفتم پزشکی قانونی درگیری خیابانی داشته که منجر به دادن دیه شده خلاصه که این سالها من خیلی صبوری کردم البته جاهایی هم من لجبازی داشتم ولی فکر نمیکنم دلیل بر این باشه که منو بگیره بزنه الان بعد از این همه سال من از اول عید که باهم دعوامون شد به حالت قهر اومدم خونه پدرم و باز 14 فروردین خودم با پای خودم برگشتم خونه گفتم حالا اشکال نداره رفتم خونه منو با کمربند و میل جاروبرقی زد سر یه جروبحث کوچیک که زنگ زد خانواده ام بیان منو ببرن اونا هم اومدن کلی تلاش کردن که مارو آشتی بدن ولی نشد الان از عید تا الان من خونه پدرم به حالت قهرم اومدم ناگفته نمونه که تو این مدت کلی زنگ زد گفت بیا من اشتباه کردم هر چی من بگم انجام میده خودم پیش مشاور رفتم اون هم پیش مشاور رفت ولی من دیگه دلم به این زندگی نیست و هیچ علاقه ای بهش ندارم و باید بگم ازش متنفرم هستم 

حالا از دوستانی که اینجا مشاور هستن  یا میتونن منو راهنمایی کنن کمک میخوام که چه راهی درسته خیلی سردرگمم

عزیزدلم اگه خواستی برگردی حق طلاق بگیر وخونه بنامت کنه اگه برمیگردی باز بخوای کتک کاری کنی روح اون بچه بیچاره داغونتر میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این چیزیه خودت باید تصمیم بگیری براساس شرایط زندگیت ،ببینی ادامه دادن یا ندادن چه مزایا و معایبی برات داره و مزایای کدوم بیشتره

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊

۱۷ ساله کتک زده یه شبه عوض شه؟امکان نداره مثل شوهر من ک اومد گفت درست میشمو نشد 

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊

بعد از ۱۷ سال زندگی دقیقا گذاشتی تو حساس ترین سن بچت طلاق بگیری؟!مگه تو نزاییدیش ؟پس دلسوزیت کجا رفته؟۱۵ سال پیش ب فکرش نبودی ؟اون بچه چی میشه؟کجا میره؟بازم سوال بپرسم یا بسه؟

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2738

چی میکشه اون بچه برگرد ولیرخونه رو بگیر یکی دوماه زندگی کن حتما دعوا راه میندازه اپنوقع برو

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
بعد از ۱۷ سال زندگی دقیقا گذاشتی تو حساس ترین سن بچت طلاق بگیری؟!مگه تو نزاییدیش ؟پس دلسوزیت کجا رفت ...

خودش ادم نیست

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 

عزیزم اگر خواستی برگردی حق طلاق بگیر و بگو خونه بنامت کنه اگه برمیگردی باز بخوایین دعوا کنید روح اون بچه بیچاره داغونتر میشه

تاپیک عکس و اسکرین تگ بشم باتشکر😐🔪❤️امیدوارم تمامی آقایون نی نی سایت که خودشونو بجای خانم جا میزنن حامله بشن!!!

منم از دست شوهرم خسته شدم و راه نجات میخوام ..ولی نمیزنه و مشکلات دیگه داره ...ازش متنفرم ...سیگاری و معتاده البته....نمیتونم حتی یه مراسم ببرمش ...و کلی عیب های دیگه بجز زدن ...البته پیش بیاد شاید اونم اینکارو بکنه ...حالا من فکر میکنم جدایی هم گزینه خوبی نیست چون جامعه بدی داریم ..

2706