2733
2734

با سلام

از دوستان کسی شیرخشک الکر یا نئوکیت داره بمن قیمت دولتی بده

بچه من ۹ماهشه ولی متاسفانه هرکاریش میکنم غذا نمیخوره و فقط شیر میخوره

سهمیم ۱۰تا درماهه ولی هرماه ۳تا ۴تا قوطی باید ازاد بخرم نمیرسه 

نامه هم گرفتم غذا دارو اضافه نکرد

توروخدا اگه کسی اضافه میاد سهمیش با من تماس بگیره

ثواب داره

09222473287

سهمیه بچم نئوکیته ولی الکر هم بهش میسازه مشکلی نداره برا خوردنش

آرسام کوچولو تمام دنیای منه...بعد یه دوره سخت بستری خدا دوباره بما برگردوندش
اگه حساسیت داره احتمالا خوب شده تا حالا دختر منم حساسیت داشت شیرش پیدا نمیشد از ۶ماهگی شیرخشک معمول ...

سلام ببخشید دختر من دوماه و خورده‌ایی شه آلرژی و ریفلاکس شدید داره و مدفوعش هم آبکیه، دکتر به تازگی شیر خشک الکر واسش تجویز کرده میخواستم بپرسم شما که تجربه دارید چند روز طول میکشه که حالتای دخترم بهتر بشه و شیر خشک الکر اثر شو بزاره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید دختر من دوماه و خورده‌ایی شه آلرژی و ریفلاکس شدید داره و مدفوعش هم آبکیه، دکتر به تازگی ...

عزیزم دختر من آلرژی ب پروتیین های گاوی داشت به تجویز پزشک آپتامیل ha  و پپتی جونیور نوتریشیا میدادم اینا یکم کمیاب هستن از پایان ۶ماه دیگه اینارو پیدا نکردم مجبور شدم شیر معمولی بدم فهمیدم خوب شده چون بعد دادن شیر مدفوع خونی یا اسهال یا دلدرد و علایم دیگه ای نداشت

از ۶ماه به بعد اکثرا کثرا خوب میشن برا رفلاکسم باید زیرنظر دکتر باشه و اگه شدیده داروشو بدید اون تو بچه های مختلف زمان بهبودیش متغیره

2731

بازم تلاش کن بيشتر برای غذا خور کردنش مزه های جدید و طعم های جدید ان شاء الله غذا خور هم بشه. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین ظرف بزرگ غذا بزار جلوش همینجور بازی می‌کنه خودشو کثیف می‌کنه بالاخره دو سه قاشقم اون وسط میزاره دهنش،یا با دستش می‌بره دهنش 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن