2137
2106

کسی تا حالا جریمه شده بخاطر سفر از شهر قرمز به نارنجی تو این روزا؟

اگه از شهر قرمز بریم شهر نارنجی و برگردیم دوبار جریمه میشیم؟

فک کنم یه تومنه جریمش

اگه اون موقعی که میخواستم باردار میشدم الان فرزندم چهار سالش بود، دختر پسرش فرقی نمیکرد فقط سالم و صالح و خوشگل باهوش باشه کافیه بگذریم ، الان همدم تنهایی های من بود هر روز کلی باهم بازی میکردیم و صدای خنده خونه رو پر میکرد و تازه شاید تو فکر دومی میوفتادم ک بچم تنها نباشه . عزیز دلم دلت برای مامانی تنگ نیست که نمیایی ولی من دیگه طاقت ندارم به خاطر من بیا و زندگیمو شیرین کن خیلی خستم از هرچی دکتر زنان متنفرم از هرچی قرص و امپول و سنوگرافی متنفرم دیگه خسته شدم خدایا بس نیست 😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔 دیگه نمیتونم من بنده کم طاقتیم من بنده کم صبریم خودم دارم اعتراف میکنم دیگه بسه 😭😭 اگه امضام خوندی برام دعا کن ممنون 🌹🌹

آره بابای من یک و دویست جریمه داد تازه😁

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
فک کنم یه تومنه جریمش

500

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

فک کنم جریمه بشین عشقم😕نمیشه بااتوبوس برین😬

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
بلیط اتوبوس گرفتیم اما گفتیم شاید بشه با ماشین رفت😂👌

👌🏻😂😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2050

حوصلم سررفته اه