2733
2739

۱۰کیلو البالو تو دیگه گذاشتم الان ۴۰ دقیقس گزاشتم رو گاز با حرارت ملایم شکرش آب شده ولی کفش گرفته نمیشه به حوشم نیومده😥😥😥 اینم بکم یه استکان اب ریختم روش تا زیاد شل نشه هروی هرکمکی بلده بگه فقط دیر به جوش نیومده؟!!!😯

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

اینم بگم از صبح تا ۴۰ دقیقه پیش شکر روش گذاشتم چند ساعت بمونه حدود ۶ساعت شکرش روش مونده تا اب بندازه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابلمش کوچیکه که

یعنی چون جاش تنگه اینجوری شده؟!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اینم بگم از صبح تا ۴۰ دقیقه پیش شکر روش گذاشتم چند ساعت بمونه حدود ۶ساعت شکرش روش مونده تا اب بندازه

البالو رو باید مقدار کم درست کنی ده کیلو خیلی زیاده منم کلا ۲۵ دیقه ای جمعش میکنم

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

حدود ۱ شبانه روز باید تو شکر میموند تا آب میداد 

مورد بعدی دیگی که انتخاب کردید کوچیکه 

مورد بعدی مربا رو تو قابلمه لعابی بپز دوست گلم 

Everything started from a dream❣️
2738

اگه قابلمشو عوض کنی بهتره.شعلشم زیاد کن وبالاسرش وابسا...اگه مسی داری تومسی عالی میشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
حدود ۱ شبانه روز باید تو شکر میموند تا آب میداد  مورد بعدی دیگی که انتخاب کردید کوچیکه  ...

دیگ بزرگ لعابی نداشتم و اینم اولین بارمه 😣😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگ بزرگ لعابی نداشتم و اینم اولین بارمه 😣😣

کاش قبل از بار گذاشتن دوستم تاپیک میزدی 

اشکالی نداره 

فقط قابلمه رو بزرگتر کن 

کف هاشم بگیر حرارت هم ملایم رو به زیاد 

Everything started from a dream❣️
کاش قبل از بار گذاشتن دوستم تاپیک میزدی  اشکالی نداره  فقط قابلمه رو بزرگتر کن  کف ...

الان بجوش اومد کف زیادیم داره😰😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706