2733
2739
عنوان

شکستنی تو مهمونی..

277 بازدید | 13 پست

تا حالا پیش اومده مهمون براتون بیاد وسایلتونو بشکنن یا خودتون خونه ی کسی وسلشو بشکنید

چ حسی داشتین..

خودم عید مهمون داشتم تازه قابلمه هامو از تو کارتن در آوردم غذا پختم پسر مهمونمون طوری درقابلمه از دستش افتاد هزار تکه شد..حالا تون بکنار خنده های رو مخش و تیکه پرونیای بی مزش روانیم کرد😒

پدرمادرش قول دادن بخرن رفتند که رفتند😁😁یبارم خونه دوستم دکوریش از دیوار آشپزخونه پخش زمین شد من خیلی ناراحت شدم گفتم از این بد دلا نباشه بگه چش زده و فلان. 

چشمان تو آفریقاست.. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دختر دختر عموم... پیش دستی سرویسم رو شکست.... از رو شویی هم اویزون شد... روشویی پخش زمین شد..... 

یه ببخشید ازشون نشنیدم😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جایی مهمونی بودیم  از دست بچه خودشون لیوان افتاد شکست یهو صابخونه زود اسپند دود کرد 😐

وای از این حرکت متنفرم یبارم دوست من گوشا بچه چارماهشو سوراخ کرده بود گوشواره کلفت تو گوش بچه زده بثدن اونم همش گریه میکرد مامانش پشت سر هم میگف ای مادر تو امشب چت شده بسم الله امشب چرا اینجورشدی اسپندم دود کرد😐

چشمان تو آفریقاست.. 
2738
وای از این حرکت متنفرم یبارم دوست من گوشا بچه چارماهشو سوراخ کرده بود گوشواره کلفت تو گوش بچه زده بث ...

خیلی بی ادبانه  و توهین آمیزه  ما که دیگه  اونجا نرفتیم 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو