2737
2734
عنوان

مقادیر بتا در بارداری نرمال بر اساس هفته ها و روزهایی که از لقاح گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 212968 بازدید | 231 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام خانوما. من دیروز که 47 روز، یعنی 6هفته و 5روز بودم بتام رو زده  (1500< ) یعنی(بیشتر از 1500) .خواهش میکنم راهنمایی کنید، بعد ماما بهم گفت احتمال حاملگی پوچ هست. به نظر شما چطوره؟ کسی تا حالا اینجوری شده ؟

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات
2738
سلام من ی روز مونده به پری بتام 35 بود گفت دوباره تکرار کن کسی بوده اینجوری بار دار باشه؟ بنظرتون ب ...

شما باردار بودی خانومی؟

سلام خانوما. من دیروز که 47 روز، یعنی 6هفته و 5روز بودم بتام رو زده  (1500< ) یعنی(بیشتر از ...

بیخود حرف زده...بالایه ۱۵۰۰عدد خوبیه که...الکی به خودت استرس نده

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

من دوروز مونده به تاریخ پریودیم تیتر دادم ...۲۰ونیم بودگذاشتم دوباره هفته دیگه تکرار کنم که اگه بالا رفت برم زیر نظر متخصص..ایاکسی بوده که مثل من باشه عددش

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
من دوروز مونده به تاریخ پریودیم تیتر دادم ...۲۰ونیم بودگذاشتم دوباره هفته دیگه تکرار کنم که اگه بالا ...

فاطیما جان من تو تاپیکای دیگه مثل شما دیدم، ان شاءالله که خیره و به زودی همه ی منتظرا و ما دوتا هم خوش خبر بیاییم . شمام منو دعا کن عزیزم 🙏  😢  

فاطیما جان من تو تاپیکای دیگه مثل شما دیدم، ان شاءالله که خیره و به زودی همه ی منتظرا و ما دوتا هم خ ...

حتما..انشالله سال دیگه این موقعه نی نی هامون بغلمون باشه

2706