2733
2739

من تاحالا خندم میگرفت به این قصیه خب ولی یه موضوع عجیب برام پیش اومده. من هروقت تو خونمون هستم تموم وجودم پر اشوبه پر استرسه. همش به شوهرم بدبینم. خونوادم کلا تو جنگن باهم همینکه پامونو از در خونه میرازیم بیرون حالمون دگرکون میشه .حالا شوهرمم میگه هروقت میام خونتون حالم عوض میشه اسوب میشم میخام زود برم از اونجا . بنطرتون دلیلش چیه

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎

بله اعتقاد دارم چون وجود داره

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تو خونت دعا گذاشتن،خاله ی من اینطور بود میگفت پسرامو که نمیبینم دلم براشون تنگ میشه ولی وقتی میان پیشم دلم میخاد برن حالم بد میشه احساس خفگی میگیرم چهره هاشون یطوری میشه،سید گفت دعا نوشتن باطل کرد خوب شد

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

طلسم واقعیت داره ،در زمان قدیم خیلی قدرته تاثیرش بالا بود  منتها بعد از تولد پیامبر اسلام ، خیلی چیزها دگرگون شد از جمله قدرت طلسم ، که دیگه  نفوذش به این راحتی ها نیست ، بخصوص در افرادی که به قدرت خدا فقط ایمان دارن و‌مومن هستن 

طلسم برای اینکه اثر کنه باید قدیمی باشه و قیمتش هم سرسام اوره ، شما و خانوادتون مگه چه شخصیته مهمی هستین که کسی بخواد براتون هزینه کنه!!

درخواست دوستی قبول نمیکنم

پس چرا من هر چقدر واسه شوهرم طلسم میگیرم اثر نمیکنه😔 منو به خودکشی کشونده امروز زنگ زدم به مامانم میخوام خودمو بکشم میخوام خودمو بندازم پایین مامانم میگفت بجه هاشو بده بیا من بدون بجه هام میمیرم😔

❤️
طلسم واقعیت داره ،در زمان قدیم خیلی قدرته تاثیرش بالا بود  منتها بعد از تولد پیامبر ا ...

من شخص مهمی نیستم عزیزم ولی باور کنید که از ادمای حسود خیلی کارا برمیاد.

شما هنوز نورالدین قاتل رو نشناختین باباگیان😎
2706