2733
2734

اول بخونید بعد اسکرین میزارم 💜🙏🏽 می‌دونم زیاده ولی خواهشاً بخونین💜

من قبلاً ب شیوه های مختلف دوست داشتن و راحت بودن خودمو ب ایشون مستقیم یا غیر مستقیم نشون میدادم و اونم تا حدی باهام خوب بود و می‌گفت ک دوسم داره.

(البته بگم همه اینا در حد رفیق بودنه هااا. من نه اهل رلم نه دوست پسر و این حرفا) تازه یبار از دهنش در رفت که عاشقمه 😑 اما فقط ی روز اینو گفت و دیگه هیچی نگفت. 

بعدا ی مدت که گذشت ایشون مث سنگ رفتار میکرد و وقتی دیگ خیلی احساسی میشد میگف حستو کم رنگش کن 😑 

خب منم فهمیدم سرد شده یا خوشش نمیاد و توضیح داد که بخاطر شکست عشقی که قبلا خورده. گفت اگه سرد نشم ممکنه عاشقت بشم و نمی‌خوام اینطوری بشه (کاملا بنظرم طبیعیه و درکش میکنم) امااا نباید قبلا اینو میگفت؟ فک میکنم قربانی شدم 💔 ی هوس بودم شاید براش و همه اون ابراز علاقه ها یه دروغ بود... نمیدونم خلاصه هرچی ک بود من روزای بدی رو گزروندم و خیلی دوسش داشتم :))) 

منم دور شدم ازش و از خودش سرد تر. و چند روز بعد تلگرامم رو هم پاک کردم، با تلگرام آجیم رفتم چک کنم پروفشو دیدم بیوش نوشته Lover of Maria🥺💜 ینی عاشق ماریام... (با علامت اختصاری آیدی خودم) و اسم و همچیشو با من ست کرده مثلا.... بخدا گیجم کرده 😭  

الان که بازدیدم یک هفته پیشه اگر بهم زنگ زد ینی براش مهمم ؟

توی اسکرین بهم میگه از همه دخترا بدش میاد اما دقیقا چند روز بعد میاد واسه من غیرتی میشه ک چرا قبلا پروفایل عکس خودم بدون حجاب گذاشتم 😑😭 چرا اینقدر تناقض 

_Insta: Mrym_daily

کو 

لایک

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی سوال برام پیش اومد اگه در حد رل و عشق و عاشقی نیست چرا برات مهمه ک شکست عشقیشو بهت نگفته بوده؟!

دلیلشم ک گفته چرا مستقیما بهت نمیگه عاشقت شده و وارد رابطه جدی باهات نمیشه

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2738
آخرین چت .... 

سر اینکه کم سن و سالین سرزنشتون نمیکنم میدونم این دورانم عالمیه واسه خودش😁ولی بهش جدی فک نکن خیلی الکی غیرتیه😐

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
ی سوال برام  پیش اومد اگه در حد رل و عشق و عاشقی نیست چرا برات مهمه ک شکست عشقیشو بهت نگفته بود ...

خب می‌گفت ک من در حد رفاقت بهش فکر نکنم... وقتی میگه من با هیچکس راحت نیستم ینی نمیتونه رفیق باشه.. خب می‌گفت تا من اینقدر رفیق نشم باهاش ..

_Insta: Mrym_daily